X
X

Kontakt z obsługą portalu

kod
Wyślij mail
obrazek
portal ślubnyZALOGUJ SIĘ
Wyślij
Piątek, 27 Lutego 2015

Katalog firm

MIEJSCA NA WESELE SUKNIE ŚLUBNE I INNE ATRAKCJE ŚLUBNE DEKORACJE ŚLUBNE FOTOGRAFIA ŚLUBNA I WIDEOFILMOWANIE GARNITURY ŚLUBNE I INNE KONSULTANT ŚLUBNY OBRĄCZKI I BIŻUTERIA OPRAWA MUZYCZNA WESELA PIERWSZY TANIEC PODRÓŻ POŚLUBNA PREZENTY ŚLUBNE SAMOCHÓD DO ŚLUBU SKLEP INTERNETOWY TORTY WESELNE URODA USŁUGI GASTRONOMICZNE, WYNAJEM I INNE WINA I WÓDKI WESELNE WIECZÓR PANIEŃSKI I KAWALERSKI ZAPROSZENIA ŚLUBNE I OPRAWA GRAFICZNA

Jak Wam się podoba nowa odsłona PobieramySię?

ślub i wesele
atrakcje weselne
archiwum ankiet  

Szukaj:
linia

Jesteś tutaj: Strona główna / Katalog firm / Cukiernia Tradycyjna Modliborzyce

Błąd J.S.!
Cukiernia Tradycyjna Modliborzyce

Lubelskie / Janów Lubelski

Cukiernia Tradycyjna Modliborzyce [  ] -

ul. Długa 17
23-310 Janów Lubelski
www.cukiernia-modliborzyce.pl


e-mail: Wyślij
Napisz do nas!
faks: 15 871 50 18
telefon: 509 896 832,
15 871 54 29
starDodaj do ulubionych

Pracownia Cukiernicza "Tradycyjna" została założona w 1997 roku w Modliborzycach k. Janowa Lubelskiego. Zakład posiada bogaty asortyment wyrobów cukierniczych: ciast, tortów, lodów i deserów. Cechą charakterystyczną naszych produktów jest niepowtarzalny smak, który uzyskujemy dzięki stosowaniu naturalnych składników i sprawdzonych, tradycyjnych receptur.

Oferujemy wypieki tradycyjne: serniki, makowce, ciasta z jabłkiem, pierniki, babki, kleksy oraz ciasta deserowe: ciasta z kremem, rolady, ciasta owocowe i wiele innych. W sposób szczególny polecamy wykwintne torty występujące w szerokiej gamie form i smaków. Na życzenie Klientów możemy przygotować je w odświętnej oprawie różnorodnych dekoracji, świec, petard itp. Gwarantujemy, iż nasze wypieki podniosą piękno i elegancję wyjątkowych chwil w Państwa życiu: wesel, chrzcin, bankietów i przyjęć okolicznościowych.

W procesie produkcyjnym łączymy rzemieślnicze doświadczenie z nowoczesnymi technologiami co pozwala nam na uzyskanie wyrobów najwyższej jakości. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym, wyspecjalizowanym personelem oraz własnym transportem dostawczym.

Od 2004 roku jesteśmy producentem lodów firmowych. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, wysokiej higienie produkcji oraz szkoleniu pracowników w prestiżowych, włoskich szkołach lodziarstwa uzyskaliśmy lody o nadzwyczajnych walorach smakowych. Od marca do września można się nimi delektować w naszych sklepach firmowych.

Pracownia Cukiernicza "Tradycyjna" posiada obecnie dwa sklepy firmowe:

  • w Kraśniku, ul. ks. Zielińskiego 1,
  • w Janowie Lubelskim, ul. Sienkiewicza 1,

Przytulne wnętrza i przyjemna atmosfera sprzyjają spotkaniom rodzinnym i towarzyskim. Punkty oferują wspaniałe, świeże ciasta, desery oraz kawy i herbaty z całego świata.

Zamówienia na wypieki i torty okolicznościowe przyjmujemy we wszystkich naszych sklepach. Możliwość wstępnej rezerwacji terminu oraz szczegółowe informacje dostępne są w Pracowni Cukierniczej przy ul. Długiej 17 w Modliborzycach, nr tel. 15 871 54 29, 509 896 832.Wybrane fragmenty opisu firmy Cukiernia Tradycyjna Modliborzyce mogą pochodzić ze strony www.cukiernia-modliborzyce.pl
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Rekomendacje:
dodaj rekomendację

Ostatnio dodane firmy:

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon