X
X

Kontakt z obsługą portalu

Wyślij mail
ZalogujZALOGUJ SIĘ
Wyślij
Niedziela, 23 Listopada 2014

Katalog firm

MIEJSCA NA WESELE SUKNIE ŚLUBNE I INNE ATRAKCJE ŚLUBNE DEKORACJE ŚLUBNE FOTOGRAFIA ŚLUBNA I WIDEOFILMOWANIE GARNITURY ŚLUBNE I INNE KONSULTANT ŚLUBNY OBRĄCZKI I BIŻUTERIA OPRAWA MUZYCZNA WESELA PIERWSZY TANIEC PODRÓŻ POŚLUBNA PREZENTY ŚLUBNE SAMOCHÓD DO ŚLUBU SKLEP INTERNETOWY TORTY WESELNE URODA USŁUGI GASTRONOMICZNE, WYNAJEM I INNE WINA I WÓDKI WESELNE WIECZÓR PANIEŃSKI I KAWALERSKI ZAPROSZENIA ŚLUBNE I OPRAWA GRAFICZNA

Jak Wam się podoba nowa odsłona PobieramySię?

archiwum ankiet  

Szukaj:
linia

Jesteś tutaj: Strona główna / Katalog firm / Sala Bankietowa WIELKA RADOŚĆ

Błąd J.S.!
Sala Bankietowa WIELKA RADOŚĆ

Mazowieckie / Warszawa

Sala Bankietowa WIELKA RADOŚĆ [  ] -

ul. Tomaszowska
04-840 Warszawa
salabankietowawielkaradosc.pl/


e-mail: Wyślij
Napisz do nas!
telefon: 534 738 534,
506 821 777
starDodaj do ulubionych

PRZYJĘCIE WESELNE

W sali, którą obecnie oferujemy na organizację przyjęcia weselnego możemy przyjąć do 140 gości. Konfiguracja stołów jest do ustalenia jak również kształt stołów (prostokątne czy okrągłe). Dekoracja stołów i sali w swoim podstawowym wystroju jest w cenie imprezy, którą wybierają organizatorzy (trzy wersje menu lub indywidualne uzgodnienia) jednak można zamówić dodatkowy wystrój i dekorację wykonaną przez projektanta wnętrz.

Przyjęcie weselne jest w jednej sali z częścią taneczną co jest dodatkowym atutem. Goście w czasie imprezy mają możliwość wyjść do ogrodu i odpocząć w cieniu stylowych altanek pośród zieleni.

Zapewniamy również zamknięty parking na, którym zazwyczaj mieszczą się wszystkie auta naszych gości.Wybrane fragmenty opisu firmy Sala Bankietowa WIELKA RADOŚĆ mogą pochodzić ze strony salabankietowawielkaradosc.pl/
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Rekomendacje:
dodaj rekomendację

Ostatnio dodane firmy:

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon