Najnowsze posty

Planujesz ślub i wesele? Bądź na bieżąco z blogiem PobieramySię!

Kwiaty na zaproszeniach i drukach ślubnych

Kwiaty na zaproszeniach i drukach ślubnych

26 czerwca 2017 | komentarze: 0

Motyw kwiatowy przewija się już od kilku sezonów, ale tak naprawdę dopiero teraz rozkwita. Kwiaty to bardzo wdzięczny i urokliwy temat, który pięknie podkreśli walory każdej lokalizacji. Bez względu na to, czy wybierzecie dworek, rustykalną czy też bardziej nowoczesną salę - odpowiednio dobrane kwiaty cudownie podkreślą miejsce i oddadzą charakter ślubnego dnia. Ile kwiatów, tyle pomysłów na grafiki druków ślubnych! Niezwykle popularne są akwarele - bardzo nostalgiczne, nieco rozmyte nadają się do romantycznych lokalizacji i tematów przewodnich ślubu. Te bardziej (...)

WIĘCEJ
Temat przewodni - Balet

Temat przewodni - Balet

22 czerwca 2017 | komentarze: 0

Nie tylko primabaleriny marzą o takim lekkim i zwiewnym temacie przewodnim. Być może po prostu jesteś miłośniczką tej sztuki? Balet to niezwykle wdzięczny motyw, który można w przepiękny sposób wpleść w ślub i wesele. Nie sposób oprzeć się tej wizji przyjęcia z primabaleriną w roli głównej! Jest to motyw bardzo delikatny z dominującą kolorystyką bieli, pudrowego różu. Tafty, szyfony, tiul i atłasowe tasiemki to elementy, które wprowadzą w nastrój. Temat nadający się idealnie na wiosenno-letnie przyjęcie, ale w wersji „Black Swan” sprawdzi się dos(...)

WIĘCEJ
10 błędów najczęściej popełnianych przez Pary Młode

10 błędów najczęściej popełnianych przez Pary Młode

19 czerwca 2017 | komentarze: 0

Organizacja własnego ślubu i wesela to niezwykle odpowiedzialne, a bywa że również stresujące i trudne wyzwanie. Pary stają na wysokości zadania i często przy pomocy Bliskich krok po kroku realizują zadania, aby przygotować idealny ślubno-weselny dzień. Jakie jednak błędy najczęściej popełniają Pary Młode? Przeczytaj i koniecznie działaj, by nie dać się wprowadzić w ślubną pułapkę. #1 ZANIM PODEJMIESZ DECYZJĘ POMYŚL: CZY NA PEWNO TEGO CHCESZ Nie kieruj się trendami czy pomysłem na ślub najlepszej koleżanki. Odetnijcie się od zewnętrznych bodźców, usiąd(...)

WIĘCEJ

Polecane posty

Dziewczynka sypiąca kwiaty

Dziewczynka sypiąca kwiaty

Dziewczynki sypiące kwiaty są niezwykle popularne w orszaku ślubnym na Zachodzie, ale i w Polsce ta nowa tradycja znajduje swoje miejsce. To niezwykle wdzięczna rola, która z pewnością spotka s(...)

WIĘCEJ
Wasze piękne nadmorskie wesele - Hotel Apollo **** w Darłówku

Wasze piękne nadmorskie wesele - Hotel Apollo **** w Darłówku

"Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew - wszystko to w letnie dni przypomina Ciebie mi..." Ta piosenka w wykonaniu "Czerwonych Gitar" to jeden z najbardziej romantycznych utworów -(...)

WIĘCEJ
Huśtawka - dekoracja z charakterem

Huśtawka - dekoracja z charakterem

Nie znam osoby, która nie lubiłaby się huśtać. Delikatny ruch kołysze, uspakaja i relaksuje. Huśtawka może stać się niebanalnym dodatkiem i elementem dekoracji Twojego przyjęcia weselnego. (...)

WIĘCEJ

O mnie

Konsultant Ślubny Agnieszka Kudela

Agnieszka Kudela

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. POZNAJ MNIE

Eksperci

Facebook

Instagram

Newsletter

Bądź na bieżąco:

Polityka prywatności

Ankieta


Jaki był/ będzie motyw przewodni Waszego wesela?

ślub i wesele
atrakcje weselne
archiwum ankiet  

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Portal weselny Pobieramysie.pl pomaga zorganizować ślub i wesele. Rożnimy się od innych portali ślubnych bogatym katalogiem firm. Znajdziesz tu miejsca na wesele (domy weselne), zaproszenia i dekoracje ślubne, atrakcje weselne, suknie ślubne i wiele więcej. Zaplanuj uroczystość ślubną razem z nami. Niech ten dzień będzie niezapomniany.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon