Najnowsze posty

Planujesz ślub i wesele? Bądź na bieżąco z blogiem PobieramySię!

Zapytaj Konsultanta Ślubnego: Biały garnitur

Zapytaj Konsultanta Ślubnego: Biały garnitur

16 listopada 2017 | komentarze: 0

Chciałabym, aby mój przyszły mąż poszedł do ślubu w białym garniturze, w Polsce jest to raczej rzadko praktykowane, ale mi osobiście bardziej się podoba. Czy to dobry pomysł? Strój Pana Młodego jest równie ważny, jak strój Panny Młodej. Oczywiście, ma on w tym temacie dużo mniejszy wybór, ale mimo wszystko istnieje szereg ciekawych możliwości. Niewątpliwie powinien być to strój inny od tego noszonego na co dzień. Można nawet pokusić się o odrobinę fantazji i na coś mniej konwencjonalnego, w końcu to jedyny taki dzień w życiu. Biały garnitur, jak sama zauwa(...)

WIĘCEJ
Pretty Little Planner – idealna pomoc w planowaniu ślubu!

Pretty Little Planner – idealna pomoc w planowaniu ślubu!

13 listopada 2017 | komentarze: 0

Po ponad roku pracy mogę Wam wreszcie z dumą przedstawić Pretty Little Planner - notes do planowania ślubu. Notes ma 196 stron i jest połączeniem plannera ślubnego z poradnikiem, jak zaplanować idealne wesele. Pretty Little Planner jest wydany w formacie B5, w grubej szytej oprawie z okuciami w kolorze rose gold. Luksusowy papier o gramaturze 120g pozwala na swobodne pisanie zarówno długopisem, jak i piórem - bez ryzyka, że będzie przebijać. W środku znajdziesz też tasiemki do zaznaczania stron i kopertę, w której schowasz potrzebne wizytówki i dokumenty. Dzięki kompleto(...)

WIĘCEJ
Co z garniturem po ślubie?

Co z garniturem po ślubie?

09 listopada 2017 | komentarze: 0

Gdy już minie czar ślubu i po weselnej nocy masujemy stopy, pora pomyśleć co zrobić z naszym garniturem? Z całą pewnością nie odwieszajmy go w takim stanie do szafy. Niezależnie od tego, czy planujemy go w najbliższym czasie nosić, czy też nie, powinniśmy pomyśleć o pralni. Nie zważajmy na to, że garnitur wygląda na czysty. Po całonocnej zabawie jest przykurzony i przepocony. Drobiny jedzenia, napojów, ślady uścisków, poklepywań po ramieniu… Wszystko to zostawiło swój ślad na tkaninie. Jeśli brud się utrwali, dużo trudniej będzie go usunąć. Ważne, by p(...)

WIĘCEJ

Polecane posty

Zanim kupisz sukienkę ślubną

Zanim kupisz sukienkę ślubną

Wizję ślubnej sukienki nie jedna Panna Młoda ma jeszcze w dzieciństwie. Potem marzenia się zmieniają, ale sukienka nadal pozostaje niezwykle ważnym elementem ślubnego dnia. Jak wybrać sukienk(...)

WIĘCEJ
Zrób to sam: wazon w roli głównej

Zrób to sam: wazon w roli głównej

Wydawać się może, że dekoracje to wyższa szkoła jazdy i tylko ten, który posiada tajemną florystyczną wiedzę może przygotować coś ciekawego i oryginalnego. Nic bardziej mylnego! Proste ar(...)

WIĘCEJ
Przyjęcie w kolorze szmaragdu

Przyjęcie w kolorze szmaragdu

Szmaragdy to niezwykle cenne i piękne kamienie. Szmaragd - po hiszpańsku esmeralda - symbolizował boginie obfitości, płodności i życia. W starożytnych czasach wierzono, że kamień ten potrafi(...)

WIĘCEJ

O mnie

Konsultant Ślubny Agnieszka Kudela

Agnieszka Kudela

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. POZNAJ MNIE

Eksperci

Facebook

Instagram

Newsletter

Bądź na bieżąco:

Polityka prywatności

Ankieta


Jaki był/ będzie motyw przewodni Waszego wesela?

ślub i wesele
atrakcje weselne
archiwum ankiet  

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Portal weselny Pobieramysie.pl pomaga zorganizować ślub i wesele. Rożnimy się od innych portali ślubnych bogatym katalogiem firm. Znajdziesz tu miejsca na wesele (domy weselne), zaproszenia i dekoracje ślubne, atrakcje weselne, suknie ślubne i wiele więcej. Zaplanuj uroczystość ślubną razem z nami. Niech ten dzień będzie niezapomniany.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon