Błąd J.S.!

Dekoracje ślubne

BeDeko - kwiatowe atelier Anna Berniak

Dlaczego warto skorzystać z usług atelier BeDeko?


Sądzimy - podobnie jak Vincent van Gogh, że dzięki przyrodzie coraz lepiej rozumiemy sztukę. Wierzymy, że piękno przyrody, kreatywność i rękodzieło to rzeczy, które z czegoś pozornie zwykłego potrafią uczynić rzeczy absolutnie niezwykłe. To, co jest w naszej głowie tylko pomysłem, koncepcją, staje się realne i nabiera kształtu.
Specjalnie dla Was pragniemy stworzyć niezapomniane, niepowtarzalne dekoracje, Uważamy, że dekoracje są sztuką, dlatego zwracamy olbrzymią uwagę na najdrobniejsze detale, na jakość materiałów, estetykę, perfekcję wykonania. Dbamy o odpowiednią kolorystykę Waszego przyjęcia i oprawę świetlną.
Jeśli, tak jak my, kochasz kwiaty i zależy Ci na wyjątkowej, spójnej z pozostałymi elementami oprawie Waszej uroczystości,  to jesteś w odpowiednim miejscu. Stworzymy dla Was dekoracje spełniające Wasze oczekiwania!


dekoracje ślubne kraków


Co proponujemy?


Zajmujemy się kompleksową aranżacją sali weselnej (dekoracja+florystyka), dekoracją kościoła, samochodu.
Zadbamy także o bukiet ślubny, biżuterię kwiatową czy dekorację tortu.
Ozdobimy Wasz ślub w plenerze, dekorując odpowiednio ogród kwiatami czy lampionami.
.W naszej ofercie znajduje się także dekoracja światłem oraz wypożyczalnia dekoracyjnych pokrowców na krzesła, tkanin i elementów dekoracyjnych.


oprawa kwiatowa ślubu i wesela krakówdekoracje sali weselnej kraków
W pracy wdrażamy najnowsze trendy florystyczne, dbamy o szczegóły i odpowiedni nastrój. Kwiaty i materiały, które dobieramy, pozwalają nam zmienić każde, pozornie najzwyklejsze, miejsce w prawdziwą perełkę.
Zapraszamy do współpracy!

Anna Berniak & zespół BeDeko


dekoracje na wesele kraków
Wybrane fragmenty opisu firmy BeDeko - kwiatowe atelier Anna Berniak mogą pochodzić ze strony www.bedeko.pl
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Rekomendacje:

Dodaj rekomendację

Małopolskie / Kraków

BeDeko - kwiatowe atelier Anna Berniak

ul. Nieznana 2

31-464, Kraków

www.bedeko.pl

telefon: 881 777 123

Dodaj do ulubionych
Wyślij e-mail

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon