Błąd J.S.!

Dekoracje ślubne

fLOVErs Magdalena Kłapcińska

dekoracje ślubne wrocław

Mówiąc w skrócie, fLOVErs to miłośnicy kwiatów. A rozwijając temat, jeśli coś się kocha, to chce się dzielić miłością z innymi.

Właśnie dlatego pracownia florystyczna z Wrocławia z przyjemnością upiększy najważniejsze chwile w Waszym życiu, takie jak ślub i wesele.

Wiemy, jak ważnym elementem tego dnia jest profesjonalna oprawa florystyczna. Detale mają olbrzymie znaczenie, a fLOVErs dzięki umiejętnościom, profesjonalizmowi i doświadczeniu stworzą dla Was dekoracje, które spełnią Wasze oczekiwania i marzenia. Każde pojedyncze znaczenie traktujemy indywidualnie i z zaangażowaniem, każde jest dla nas tak samo ważne. Z kwiatów potrafimy stworzyć małe dzieła sztuki, co w połączeniu z naszą kreatywnością sprawi, że dzień Waszego ślubu nabierze wyjątkowego charakteru.


pracownia florystyczna wrocław

dekoracje sali weselnej wrocław

fot. Sylwia Żyłka

Inspiracją do pracy są spotkania z Wami, Wasze oczekiwania, marzenia. My staramy się wprowadzić je w życie, wykorzystując swoją wyobraźnię, kreatywność, umiejętności i specjalistyczną wiedzę. Łącząc wszystko razem, tworzymy profesjonalne, indywidualne i oryginalne projekty. Każda Para Młoda jest dla nas wyjątkowa i wyjątkowo ją traktujemy - jesteście tego dnia najważniejsi. Z najwyższą starannością realizujemy powierzone nam zadanie, bo najważniejsze jest dla nas Wasze zadowolenie i moment, w którym oglądacie przygotowane przez nas dekoracje z zapartym tchem. 

bukiet ślubny wrocław


Zapraszamy!

Wybrane fragmenty opisu firmy fLOVErs Magdalena Kłapcińska mogą pochodzić ze strony www.facebook.com/flovers.flovers/
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Rekomendacje:

Dodaj rekomendację

Dolnośląskie / Wrocław

fLOVErs Magdalena Kłapcińska

ul. - -

-, Wrocław

przejdź na WWW

telefon: 665 972 770

Dodaj do ulubionych
Wyślij e-mail

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon