Błąd J.S.!

Miejsca na wesele

Gospoda Pod Orzechem

przyjęcie weselne piaseczno


W Gospodzie pod Orzechem mogą Państwo zorganizować przyjęcie weselne w Piasecznie.

Jest to pełny uroku lokal tuż przy obwodnicy Piaseczna w kierunku Zalesia.

 Gospoda pod Orzechem to piękne wnętrza - połączenie nowoczesności z elementami folkowymi. Oferujemy Państwu doskonałą, tradycyjną polską kuchnię, korzystamy z oryginalnych, sprawdzonych przepisów sprzed lat, co jest gwarancją smaku i Państwa zadowolenia. Nasze menu to również dania wegetariańskie oraz desery.

Ogródek z placem zabaw i grillem plenerowym to również idealne miejsce na kameralne poprawiny.


Oferujemy organizację przyjęcia weselnego - zapewniamy dekoracje i aranżacje stołów, by dzień Państwa ślubu był jeszcze piękniejszy. Polecimy Państwu również sprawdzone atrakcje, które uświetnią Waszą uroczystość. Wspólnie wybierzemy najlepsze na ten dzień menu, które z całą pewnością trafi w gusta nawet najbardziej wymagających Gości. Obiad weselny już od 49 zł / osobę!


Z najwyższą przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcie weselne w Piasecznie. Kameralna, miła atmosfera tego miejsca oraz doskonała kuchnia sprawią, że zarówno Państwo, jak i Wasi Goście będziecie bardzo zadowoleni, a wspomnienia Tego Dnia zostaną w Waszej pamięci na całe lata wspólnej drogi.
Wybrane fragmenty opisu firmy Gospoda Pod Orzechem mogą pochodzić ze strony gospodapodorzechem.pl
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Rekomendacje:

Dodaj rekomendację

Mazowieckie / Piaseczno

Gospoda Pod Orzechem

ul. Elizy Orzeszkowej 13

05-500, Piaseczno

gospodapodorzechem.pl

telefon: 730 311 411

Dodaj do ulubionych
Wyślij e-mail

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon