Błąd J.S.!

Miejsca na wesele

INX Design Hotel **** - wesele na Kazimierzu


Kraków to nie tylko historyczne miejsce, ale i niezwykle romantyczne - idealne do świętowania tak ważnego wydarzenia, jakim jest ślub i wesele. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji wesel - z przyjemnością uczynimy Wasz dzień jeszcze piękniejszym.

Organizując wesele w hotelu w Krakowie na Kazimierzu, mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług i niezapomnianych wspomnień.


Do Państwa dyspozycji oddajmy salę bankietową hotelu INX Design. Mamy możliwość przygotowania przyjęcia weselnego nawet dla 120 osób. Salę zdobią przeszklenia ścian, podświetlane kamienie na ścianach i piękne złote kolumny. 


wesele w krakowie


Ślub i wesele to uroczysty dzień, dlatego doskonale wiemy, jak ważne są detale i piękne otoczenie. Sala bankietowa na poziomie -1 naszego hotelu jest urzekającym miejscem, a efektownie udekorowane stoły i krzesła, a także profesjonale oświetlenie dopełnią całości, by stworzyć doskonały klimat do świętowania w gronie najbliższych.


Gwarantujemy Państwu:

- apartament w romantycznej aranżacji na noc poślubną dla Pary Młodej

- starannie dobrane menu, trafiające w gusta Państwa i Waszych Gości

- stylową, klimatyzowaną salę weselną

- podstawową dekorację stołów

- korzystne ceny noclegów dla Państwa Gości 

-  wsparcie koordynatora przyjęcia przez cały czas trwania wesela


wesele w hotelu kraków


Jeśli mają Państwo pytania dotyczące organizacji wesela w INX Design Hotel**** z przyjemnością na nie odpowiemy. Każde wydarzenie odbywające się w naszym hotelu traktujemy indywidualnie, zwłaszcza, jeśli chodzi o wesele Waszych marzeń.
Wybrane fragmenty opisu firmy INX Design Hotel **** - wesele na Kazimierzu mogą pochodzić ze strony www.inxdesignhotel.pl
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Rekomendacje:

Dodaj rekomendację

Małopolskie / Kraków

INX Design Hotel **** - wesele na Kazimierzu

ul. Starowiślna 91

31-052, Kraków

www.inxdesignhotel.pl

telefon: 12 354 45 90

Dodaj do ulubionych
Wyślij e-mail

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon