Błąd J.S.!

Dekoracje ślubne

Konsultant Ślubny

Pracownia Ślubna La Carolinee

dekoracje ślubne garwolin


La Carolinee z Garwolina zajmuje się organizacją przyjęć weselnych.

W jego składzie znajdują się młodzi perfekcjoniści pełni energii i kreatywności.

Oferujemy Państwu kompleksową dekorację Waszego Dnia. O każdego klienta dbamy indywidualnie, słuchamy Waszych propozycji i sugestii, by ten dzień był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyliście.

Korzystając z pomocą La Carolinee macie Państwo pewność fachowego doradztwa, nieoczywistych, starannie wykonanych dekoracji, a to wszystko w przystępnej cenie.

Doskonale wiemy, jak wielką wagę mają detale, jak bardzo zależy od nich osiągnięcie niepowtarzalnego efektu końcowego. My Zadbamy o szczegóły, a Wy po prostu cieszcie się sobą!

dekoracje kościoła garwolin


 Naszą specjalnością są dekoracje przyjęć, zwłaszcza weselnych. Pomagamy Parze Młodej przygotować dzień ślubu i wesela od A do Z. Słuchamy o Waszej wizji tego dnia, inspiracjach, doradzamy, dzielimy się wiedzą. 

Kontakt z Parą Młodą mieszkającą za granicą nie stanowi dla nas problemu - jesteśmy do Waszej Dyspozycji 24 godziny na dobę!


Jeśli macie głowę pełną pomysłów i inspiracji na temat tego, jak ma wyglądać Wasz wymarzony ślub, to pierwszy krok mamy już za sobą. Często Narzeczeni mają pomysły, ale nie wiedzą, czy dane kwiaty będą dostępne w dniu ślubu, czy ten kolor jest teraz modny, z czego lepiej zrezygnować. My pomożemy wszystko spiąć w całość, by efekt był niezapomniany!

Spotykamy się z Wami w wybranym miejscu i przy kawie poznajemy siebie nawzajem i swoje pomysły. Odpowiemy na pytania i doradzimy - pomożemy okiełznać ślubne przygotowania tak, by ten dzień był wymarzony, czyli dokładnie taki, jaki chcecie.

Po spotkaniu przygotowujemy dreembooka, Wy wybieracie z niego inspiracje, a my wcielamy plan w życie!


Jeśli czujecie, że temat ślubnych przygotowań Was przerasta, skontaktujcie się z nami - pomożemy Wam przebrnąć przez czas przygotowań do Waszego wymarzonego dnia!.


W naszej ofercie: 

- Bukiety Ślubne,

 - Dekoracja Kościoła, 

- Dekoracja Sali Weselnej,

 - Dekoracja Materiałami,

 - Strojenie Auta + ślubne tablice rejestracyjne,

- Wypożyczenie Samochodu Ślubnego, 

- Podziękowania dla Rodziców,

 - Confetti, 


Ponadto:

- Wytwornica Mydlana, 

- Balon LOVE z helem, 

- wózki na taniec Młodych,

-  pudełka na obrączki, 

- pudełka na koperty, 

- Biały/ Czerwony Dywan, 

- Naczynia, lampiony, świeczniki, świece, lustra,

 - Tablica z ustawieniem gości,

- Winietki, 

- Numerki na Stoły, 

- Wieszaki na Suknie Ślubną/Garnitur 


W naszej ofercie znajdują się również piękne flowerboxy. 


dekoracje sali weselnej garwolin

fot. Anna Żyłka Fotografia


Jeśli potrzebujesz dekoracje na wesele w Warszawie, Garwolinie czy okolicach, La Carolinee zadba o to, by dzień Waszego ślubu był pięknie udekorowany, ukwiecony i zapięty na ostatni guzik!

La Carolinee to nie tylko pracownia, w której powstają piękne dekoracje ślubne, ale również osoby, które skoordynują dzień Waszego ślubu i wesela, pomogą, doradzą i wesprą Was przy planowaniu tego najważniejszego dnia!

Polecimy Wam miejsca na wesele i podwykonawców, którzy są sprawdzeni, profesjonalni i godni zaufania. 


dekoracje samochodu na ślub garwolin

Wybrane fragmenty opisu firmy Pracownia Ślubna La Carolinee mogą pochodzić ze strony www.facebook.com/LaCarolineeflowerbox/
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Rekomendacje:

Dodaj rekomendację

Mazowieckie / Warszawa

Pracownia Ślubna La Carolinee

ul. Polska -

-, Warszawa / Garwolin

przejdź na WWW

telefon: 508 747 311

Dodaj do ulubionych
Wyślij e-mail

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon