Błąd J.S.!

Atrakcje ślubne

Rolling tubes - lody tajskie na wesele

Rolling tubes - lody tajskie na weseleCo to są lody tajskie?

Na specjalne mrożące patelnie wylewana jest baza do lodów, która przygotowywana jest według własnej unikalnej receptury. Następnie dodawane są do niej dowolne dodatki, nadające jej jeszcze głębszy smak - od owoców i dżemów przez ciasteczka i batoniki po polewy. Całość szatkowana jest szpachelkami, dzięki czemu uzyskiwana masa jest gładka i łączy w sobie smaki wszystkich ingrediencji. Na koniec rozprowadzona po patelni masa jest zdejmowana, tworząc oryginalne ruloniki. Wszystkie składniki są świeże, a lody tworzone od początku do końca na miejscu i oczach gości - to cała tajemnica naturalnego smaku, nieporównywalnego do żadnych innych deserów.Co nas wyróżnia?

  • Maszyna do lodów tajskich z dwoma niezależnymi stanowiskami pracy - jesteśmy w stanie serwować lody jednocześnie dla większej ilości gości.
  • Najwyższej jakości składniki, nieskończoną ilość możliwych połączeń smaków, maksymalnie zindywidualizowane oraz oryginalne menu w oparciu o sezonowe smaki - gwarantujemy niecodzienne doznania smakowe oraz możliwość wyboru ulubionych ingredientów dla nawet najbardziej wybrednych gości.
  • Możliwość skomponowania lodów w oparciu o cztery rodzaje baz opracowanych według własnej receptury (waniliowej, czekoladowej, cytrynowej i karmelowej) ze świeżych i naturalnych składników.
  • Propozycje odpowiednie dla osób nietolerujących laktozy, glutenu czy wegan - każdy znajdzie u nas coś dla siebie.
  • Możliwość serwowania lodów w większych (5-6 ruloników) lub mniejszych (3-4 ruloniki) kubeczkach lub porcji degustacyjnych (1 rulonik) w efektownych bambusowych łódeczkach - to możliwość spróbowania nawet kilku różnych kompozycji smakowych.
  • Na życzenie klienta oferujemy także przygotowywanie deserów jogurtowych - to zdrowa i pyszna alternatywa lub dodatek do lodów.
  • Możliwość dekoracji maszyny białą falbaną - idealne na wesela i poprawiny.
  • Możliwość personalizacji kubeczków, winietek do lodów, baloników przy maszynie.        


Kontakt

Telefon: + 48 576 550 110
Mail: rollingtubes@yahoo.com
Facebook: @rollingtubes
Instagram - rollingtubesWybrane fragmenty opisu firmy Rolling tubes - lody tajskie na wesele mogą pochodzić ze strony www.facebook.com/pg/rollingtubes
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Rekomendacje:

Dodaj rekomendację

Mazowieckie / Warszawa

Rolling tubes - lody tajskie na wesele

ul. Jeziorki 82

02-863, Warszawa

www.facebook.com/pg/rollingtubes

telefon: 576 550 110

Dodaj do ulubionych
Wyślij e-mail

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon