Fotobudka Aleksandrów Kujawski

Nie ma lepszej pamiątki po wspaniałej uroczystości weselnej niż świetne zdjęcia. Fotobudka z Aleksandrowa Kujawskiego pozwoli wszystkim gościom weselnym uwiecznić się na ciekawym zdjęciu w zabawnej pozycji. Osoby, które korzystają z fotobudki, mogą prezentować różne śmieszne pozycje oraz miny, które zapewniają mnóstwo śmiechu i dobrego humoru. Taka atrakcja to nie tylko doskonały sposób na rozrywkę, ale również na zapewnienie sobie doskonałej pamiątki, która wypełni większą część weselnego albumu. Po latach takie zdjęcia na pewno wzbudzą wiele radości i przywrócą wspomnienia z tego ważnego dnia, w którym braliśmy udział, będąc na weselu w Aleksandrowie Kujawskim.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 40 km w pobliżu Aleksandrów Kujawski

Ciechocinek 6.8km, Toruń 16.5km, Gniewkowo 19.3km, Inowrocław 30.6km, Kruszwica 33.1km, Chełmża 34.7km, Golub-Dobrzyń 35.5km, Włocławek 35.8km

Pokaż wszystkie miasta z woj. kujawsko-pomorskie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon