1. Właścicielem Portalu PobieramySię jest Agnieszka Kudela.
  Prawnym dzierżawcą branżowego katalogu firm "PobieramySię", nazywanego dalej Katalogiem jest firma "Brainbox" z siedzibą w Gdyni przy ulicy Śląskiej 53/C203, nazywana dalej Właścicielem.
 2. Portal dostępny jest pod adresami:
 3. Osoba odwiedzająca Portal w celach informacyjnych będzie dalej nazywana Użytkownikiem.
 4. Korzystanie z Portalu jest bezpłatne.
 5. Użytkownik przeglądający treści zawarte na stronach Portalu może je wydrukować tylko na użytek własny.
 6. Logotypy, opisy, zdjęcia, zawarte w wizytówkach firm są ich własnością i nie mogą zostać użyte do celów komercyjnych.
 7. Treści znajdujące się na stronach Portalu chronione są prawami autorskimi i nie mogą zostać wykorzystane do celów komercyjnych.
 8. Za naruszenie praw osób trzecich, poprzez umieszczenie na stronach Portalu treści chronionych prawami autorskimi, odpowiedzialność ponosi Użytkownik, który te treści zamieszcza.
 9. Nie odpowiadamy za treści umieszczone na stronach Portalu przez współpracujące
  z nami firmy oraz przez Użytkowników.
 10. Portal pośredniczy w wymianie informacji.
 11. Redakcja Portalu ma prawo do weryfikacji oraz ew. modyfikacji lub usunięcia treści zamieszczonej przez Użytkownika, jeżeli treść ta jest wulgarna, niezwiązana
  z tematyką strony, narusza podstawowe zasady etyki lub jest niezgodna z prawem polskim.
 12. Porady oraz treści artykułów znajdujące się na stronach Portalu mają charakter informacyjny i nie mogą być podstawą jakichkolwiek działań.
 13. Użytkownik zamieszczający jakiekolwiek treści na stronach Portalu wyraża zgodę
  na ich ew. użycie w celach marketingowych przez właściciela Portalu.
 14. Administratorzy i moderatorzy portalu PobieramySię podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej informacji zamieszczonej na portalu przez Użytkowników. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego komentarza, postu na forum, informacji na stronach ślubnych par i firm wyraża poglądy i opinie jego autora a nie właścicieli, administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza informacjami pisanymi przez nich) portalu PobieramySię i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

  Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników(wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
 15. Redakcja Portalu ma prawo do usunięcia treści, mających charakter komercyjny, zamieszczonych na stronach Portalu bez porozumienia z ich Właścicielem.
 16. Treści reklamowe publikowane na stronach Portalu nie mają charakteru oferty handlowej w rozumieniu prawa. Właściciel nie odpowiada za treść reklam znajdujących się na stronach Portalu.
 17. Właściciel Portalu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Nowy regulamin Portalu obowiązuje od momentu jego opublikowania.
 18. Korzystanie z Portalu jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.

O mnie

Konsultant Ślubny Agnieszka Kudela

Agnieszka Kudela

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. POZNAJ MNIE

Eksperci

Facebook

Instagram

Newsletter

Bądź na bieżąco:

Polityka prywatności

Ankieta


Po jak długim czasie trwania Waszego związku planujecie się pobrać?

ślub i wesele
atrakcje weselne
archiwum ankiet  

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon