O mnie

Agnieszka Kudela blog ślubny

 

Cześć, nazywam się Agnieszka Kudela, jestem Żoną, Mamą, Przyjaciółką i uznaną Konsultantką Ślubną - Członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, od 10 lat prowadzę bloga ślubnego PobieramySię, którego właśnie odwiedzasz.

 

Znajdziesz tutaj:

- blog ślubny pełen inspirujących postów i praktycznych porad, dzięki którym organizacja Twojego ślubu będzie o niebo łatwiejsza,

- ślubny organizer, a w nim takie pomocne narzędzia jak ślubny organizer (kalkulator, lista gości, plan usadzenia gości, lista prezentów, przypominajka, ulubione firmy),

- ślubne strony WWW, dzięki którym stworzysz niezwykle pomocne narzędzie dla siebie i swoich gości, zupełnie za darmo i na zawsze, stanowiące cudowną pamiątkę,

- katalog firm, a w nim ponad 10 000 firm z całej Polski!

 

Aby być bliżej Młodych Par i największych ślubnych emocji, od 7 lat prowadzę także agencję ślubną Wytwórnię Ślubów, gdzie osobiście zajmuję się organizacją ślubów i wesel, odciążając Młode Pary z trudów przygotowań, pozostawiając im samą wisienkę na torcie, czyli dokonywanie wyboru spośród najlepszych i sprawdzonych rozwiązań, dzięki czemu na swoich weselach czują się jak goście. Wytwórnia działa już w kilku miastach w Polsce, takich jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Warszawa, Kraków, Łódź czy Poznań, a także za granicą, na przykład w Paryżu.


Dla wszystkich, którzy marzą o zawodzie Konsultanta Ślubnego, stworzyłam Akademię Konsultanta Ślubnego, a w niej zawodowe Kursy i Szkolenia.

 

A jeśli chcesz poznać mnie bardziej prywatnie, koniecznie zajrzyj na mojego lifestylowego bloga Agnieszka Kudela pisze spod kocyka. Dzięki niemu możemy pozostać w kontakcie także długo po Waszym ślubie.

 

Poznaj także mój zespół, który tworzy ze mną PobieramySię:

 

Ania Blog Ślubny Blogerka
blog
ślubny
Milena Trzaskalska Blog ślubny blogerka blog
ślubny
blog ślubny

Ania
Pypłowska

Milena
Trzaskalska

Agnieszka
Skowrońska

Opiekun Klienta Opiekun Klienta Opiekun Młodej Pary
+48 793 293 486 +48 791 992 486 +48 535 853 125
napisz do mnie napisz do mnie napisz do mnie

O mnie

Konsultant Ślubny Agnieszka Kudela

Agnieszka Kudela

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. POZNAJ MNIE

Eksperci

Facebook

Instagram

Newsletter

Bądź na bieżąco:

Polityka prywatności

Ankieta


Jaki był/ będzie motyw przewodni Waszego wesela?

ślub i wesele
atrakcje weselne
archiwum ankiet  

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon