Blog ślubny

Planujesz ślub i wesele? Bądź na bieżąco z blogiem PobieramySię!

7 pomysłów na? gry plenerowe na weselu

06 lipca 2017 | komentarze: 0

Ślub latem, zwłaszcza przy ładnej pogodzie, sprawia, że nasi Goście sporo czasu spędzają na zewnątrz. Warto umilić im ten czas, przygotowując dla nich plenerowe gry! Ich uczestnicy mogą podzielić się na ?Drużynę Panny Młodej? i ?Drużynę Pana Młodego? lub stworzyć drużyny mieszane - w końcu tego dnia te dwie rodziny stały się jedną! JENGA Nie ma chyba osoby, które nie zna Jengi. Małe drewniane klocki mogą się pogubić, ale jeśli wykorzystamy większe drewienka, znajdziemy je nawet w trawie! Warto postawić Jengę na płaskiej powierzchni, na stoliku lub po prostu(...)

WIĘCEJ

Ślub jak z bajki - Piękna i Bestia

27 marca 2017 | komentarze: 0

Dokładnie tydzień temu na ekrany polskich kin wszedł remake animacji Disneya z 1991 "Piękna i Bestia". Ale nie będę tu pisać o zachwycającej Emmie Watson i przepięknych piosenkach, które pamiętam z dzieciństwa, ale o przyjęciu weselnym inspirowanym właśnie tą bajkową historią. Każda z nas jest Piękna i ma swoją Bestię. A skoro my tacy bajkowi, to i wesele z pewnością będzie bajkowe! ;) Jesteś Piękna, ale uroku z pewnością doda Ci również suknia ślubna. Kiedy wena twórcza zawiedzie, z pomocą przychodzi niezastąpiony Alfred Angelo ze swoimi sukniami inspirowa(...)

WIĘCEJ

Współczesne podejście do wesela - wywiad z Zero,7

17 marca 2017 | komentarze: 0

Proponują nowy wymiar oprawy muzycznej na weselach. Jaka jest ich karta przetargowa i co spowodowało, że odróżniają się na tle konkurencji? Na to i wiele innych pytań odpowiada Mieszko z ZERO,7 Rozmawia: Milena z Pobieramy Się Zacznijmy od klasycznego pytania: Skąd ten pomysł i dlaczego? Mieszko ZERO,7: Hm? Bo na weselach jest zawsze dużo dobrego jedzenia (śmiech). Oczywiście żartuję! Prawda jest taka, że będąc związany z branżą ślubną, zauważyłem, że z reguły największym zmartwieniem Młodej Pary jest znalezienie odpowiedniego DJ-a i osoby prowadzącej wes(...)

WIĘCEJ

Ślub jak z bajki - Kraina Lodu

23 stycznia 2017 | komentarze: 0

Pozostając w zimowym klimacie, nie sposób nie wspomnieć o Krainie Lodu. Trzy lata temu cały świat zaczął śpiewać, że "Ma tę moc" i "Ulepi dziś bałwana". Czy też dałyście ponieść się urokowi zimowej krainy? A może już zaplanowałyście swój ślub i wesele w tematyce zimy, mrozu i... bałwanka Olafa? Kraina Lodu to bajka o siostrzanej miłości i walce z własnymi słabościami. Jedna z głównych jej bohaterek - Elsa, to inspiracja baśnią Hansa Christiana Andersena Królowa Śniegu. W przypadku więc tej bajki możemy czerpać nie z jednej, ale z dwóch bajkowych histor(...)

WIĘCEJ

Ślub jak z bajki – Królewna Śnieżka

08 grudnia 2016 | komentarze: 0

„… i żyli długo i szczęśliwie”. Każda z nas wyobraża sobie właśnie takie bajkowe zakończenie swojej miłosnej historii. A może by tak nie tylko zakończyć, ale i rozpocząć tę historię bajkowo? Specjalnie dla miłośniczek historii miłosnych stworzonych przez studio Walta Disneya (sama nią jestem) przygotowałam serię artykułów z inspiracjami z krain „za siedmioma górami, za siedmioma lasami” na Wasze wesele. Na pierwszy ogień ruszamy z Królewną Śnieżką i Siedmioma Krasnoludkami z 1937 roku, bo od tego wszystko się zaczęło. Macie ju(...)

WIĘCEJ

Archiwum


MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU I WESELA [ROZWIŃ ]

MIEJSCE NA WESELE [ROZWIŃ ]
DEKORACJE ŚLUBNE I KWIATY [ROZWIŃ ]