Wytwornica dymu i inne efekty Ciechocinek

Wszystkie Młode Pary, które chcą zaserwować swoim gościom niesamowite efekty specjalne, mogą zdecydować się na wybór kategorii, w której jest oferowana wytwornica dymu i inne efekty. Wytwórnia dymu, efekty dźwiękowe oraz wizualne niczym z najlepszego planu filmowego to atrakcja, która na pewno przyciągnie uwagę każdego uczestnika wesela w Ciechocinku i będzie czymś niezwykłym dla gości, którzy przybyli na tę uroczystość z każdego miejsca świata. Doskonała atrakcja dla miłośników kina akcji oraz książek sensacyjnych. Wybór tej atrakcji na pewno urozmaici całą uroczystość weselną w Ciechocinku, pozwalając na zachwycenie się specjalnym pokazem niesamowitych efektów.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 40 km w pobliżu Ciechocinek

Aleksandrów Kujawski 6.8km, Toruń 19.9km, Gniewkowo 26km, Golub-Dobrzyń 31km, Włocławek 31.5km, Chełmża 36.3km, Inowrocław 37.2km, Kruszwica 38.6km

Pokaż wszystkie miasta z woj. kujawsko-pomorskie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon