Małopolskie / Szczawnica

Dworek Gościnny

  Park Górny 7

34-460 Szczawnica (mapa i dojazd)

 

telefon:  + 48 18 540 04 00+48 507 752 407

Dodaj do ulubionych
Błąd J.S.!

Miejsca na wesele

Dworek Gościnny

 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny
 • Galeria Dworek Gościnny

Dworek Gościnny jest miejscem niezwykłym i wyjątkowym. Jesteśmy pewni, że spotka się z uznaniem nawet najbardziej wymagających gości, ponieważ stanowi połączenie współczesnej funkcjonalności z urokiem minionej epoki. W Dworku Gościnnym elementy architektury tradycyjnej łączą się w harmonijny sposób z nowoczesnymi akcentami. Wita on swych gości wnętrzami stylowymi i eleganckimi, a każdy element wystroju jest niczym dzieło sztuki - zachwyca i przyciąga uwagę.

 

wesele w szczawnicy

sala weselna szczawnica

SALA BALOWA

Nasi Goście, jeśli chcieliby zorganizować wesele w Szczawnicy, mogą skorzystać z przepięknej Sali Balowej ze stylowymi żyrandolami pod sufitem, pełnej olśniewających detali. Tam świętować przy uroczystej kolacji może 250 osób. Sala Balowa staje się zniewalającym tłem do najpiękniejszych i najbardziej eleganckich przyjęć weselnych dzięki możliwości własnej aranżacji sali, ustawienia sceny oraz wyszukanym połączeniom kolorów, świateł oraz zastosowanych materiałów.

 

Niezwykłe aranżacje kryją za sobą najnowocześniejsze systemy multimedialne.

Dzięki możliwościom technicznym Sali i jej supernowoczesnym systemom nagłośnienia i oświetlenia mogą Państwo zorganizować w jej wnętrzach uroczystości zachwycające i niepowtarzalne.

 

miejsce na wesele szczawnica

miejsce na wesele w szczawnicy

SALE UZUPEŁNIAJĄCE

Biblioteka oraz eleganckie Foyer są miejscami, w których nasi Goście mogą złapać oddech po tańcach, a także podziwiać otaczający park, siedząc w wygodnych fotelach i sofach. Do dyspozycji Pary Młodej przygotowany jest również komfortowy pokój wypoczynkowy, w którym można znaleźć odrobinę wytchnienia podczas wieczoru pełnego emocji i wrażeń.

ZIELONE TARASY

Ciepłe dni stanowią idealny pretekst, by skorzystać z przylegających do Dworku tarasów i spacerować po urokliwych parkowych alejkach. Zachwycająca architektura budynku oraz wypielęgnowana roślinność parku stanowią wyjątkową scenerię dla pamiątkowej sesji ślubnej oraz wspólnych zdjęć rodzinnych.

 

wesele w górach

wesele w hotelu szczawnica

KULINARIA

Dworek Gościnny ma w swoim menu wyśmienite potrawy przygotowywane przez najwybitniejszych kucharzy, które z całą pewnością zadowolą podniebienia nawet szczególnie wymagających Gości, a także sprostają najbardziej wyrafinowanym zamówieniom. Nasze menu zawsze ustalamy indywidualnie z klientem, dostosowując je do jego potrzeb i upodobań. Profesjonalna i uśmiechnięta obsługa Dworku zatroszczy się w trakcie przyjęcia o komfort oraz wygodę Państwa i Państwa Gości.

 

wesele w pinienach

wesele pieniny

 

W Dworku Gościnnym dla Państwa wygody działa klimatyzacja, a w trosce o Państwa bezpieczeństwo, również monitoring. Cały budynek przystosowany jest do użytku dla osób niepełnosprawnych. W Dworku Gościnnym oraz w przylegających do niego ogrodach oraz tarasach mogą skorzystać Państwo z bezprzewodowej sieci Wi-Fi. W bliskiej odległości od Dworku Gościnnego przygotowaliśmy dla naszych Gości parking strzeżony, nie tylko dla samochodów osobowych, ale również dla autokarów.

ZAKWATEROWANIE

Dworek Gościnny nie oferuje miejsc noclegowych, dlatego dla gości weselnych oraz Pary Młodej proponujemy zakwaterowanie w luksusowym Modrzewie Park Hotel*****, z apartamentem dla nowożeńców, bądź w w Hotelu Nawigator***. Oba hotele znajdują się w niedalekiej odległości od Dworku Gościnnego.

 Wybrane fragmenty opisu, cennika, zdjęć itp. firmy Dworek Gościnny mogą pochodzić ze strony
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Opinie o Dworek Gościnny Szczawnica:

Dodaj opinię
Opinia dodana: 2018-10-02

Wyjątkowe miejsce, piękna sala, przeżyliśmy tutaj cudowne chwile na weselu mojej kuzynki. Pyszne jedzenie i bardzo miła obsługa. Będziemy to wesele długo pamiętać.


Dojazd do Dworek Gościnny Szczawnica:

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon