Pomorskie / Gdynia

Folwark Dajak

  Świętopełka Wielkiego 1

84-207 Szemud, Koleczkowo (mapa i dojazd)

 

telefon:  601 776 771 - biuro czynne wt-sb 10-16

Dodaj do ulubionych
Błąd J.S.!

Miejsca na wesele

Folwark Dajak

  • Galeria Folwark Dajak
  • Galeria Folwark Dajak
  • Galeria Folwark Dajak
  • Galeria Folwark Dajak
  • Galeria Folwark Dajak
  • Galeria Folwark Dajak
  • Galeria Folwark Dajak


miejsce na wesele gdynia

rustykalne wesele trójmiasto

sala weselna gdyniaPrzyjęcia weselne to szczególna pozycja w naszej ofercie - każde z nich wymaga specjalnej oprawy i indywidualnego podejścia. Naszą ambicją jest, by Wasz Wielki Dzień był tym wymarzonym i niepowtarzalnym. Czuwamy nad każdym szczegółem przyjęcia: od pierwszych planów i pomysłów, do odjazdu ostatniego Gościa. Obiecujemy sprostać Państwa wysokim wymaganiom - od idealnie skomponowanego menu, poprzez miłą i profesjonalną obsługę, po odpoczynek w pokojach gościnnych.

Przyroda i piękne widoki otaczające Folwark są doskonałym tłem dla ślubu plenerowego oraz sesji ślubnych. Folwarczna sala balowa została zaprojektowana z dyskretną i ponadczasową elegancją, co pozwala na wiele możliwości jej wystroju.

 

rustykalne wesele gdynia

 

W progach sali balowej pomieści się do 120 osób, a w okresie letnim do 140 osób (z tańcami na dziedzińcu Folwarku). Na zmęczonych zabawą Gości czekają przytulne kanapy, przestronna weranda i letnie patio, a na piętrze osiem pokoi dla 21 osób - w tym jeden ze śniadaniem i niespodzianką dla Młodej Pary.

sala weselna gdyniaOpierając się na wieloletnim doświadczeniu na Państwa życzenie zapewniamy oprawę muzyczną oraz służymy pomocą przy wyborze fotografów i kamerzystów, barmanów, florystek oraz cukierników - możemy zamówić dla Państwa torty z 20 % rabatem cenowym.

Zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z bogactwem Folwarcznych stołów tematycznych, a szczególnie Wiejskiego - królują na nim tradycyjne wędliny z Folwarcznej Wędzarni, wiejskie chleby i smalec z ogórkami; stołem Serowym z ekologicznymi serami od małych polskich producentów stawiających na jakość swoich wyrobów oraz stołem Słodkości z całą gamą słodyczy - ciastami, tartami z owocami, babeczkami, kolorowymi makaronikami, eklerkami i sezonowymi owocami. Na życzenie przygotowujemy dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe.

Organizujemy poprawiny na różne sposoby - piknik na łące, grill na świeżym powietrzu lub w formie szwedzkiego stołu na Sali Balowej. Cena do uzgodnienia w zależności od preferencji.

Za dodatkową opłatą możemy przygotować okrągłe stoły.

Zapraszamy do zapoznania się z Folwarczną ofertą Weselną:

menu weselne forlwark dajak
menu weselne folwark dajak
menu weselne folwark dajak
menu weselne folwark dajak
oferta całościowa folwark dajak wesele 2016

miejsce na wesele gdyniaWybrane fragmenty opisu, cennika, zdjęć itp. firmy Folwark Dajak mogą pochodzić ze strony
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Opinie o Folwark Dajak Szemud, Koleczkowo:

Dodaj opinię

Dojazd do Folwark Dajak Szemud, Koleczkowo:

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon