Pomorskie / Puck

Hotel Spa Wieniawa

  Lipowa 24

84-100 Rekowo Górne (mapa i dojazd)

 

telefon:  58 673 92 80728 322 524

Dodaj do ulubionych
Błąd J.S.!

Miejsca na wesele

Hotel Spa Wieniawa

 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa Wieniawa
 • Galeria Hotel Spa WieniawaHotel**** Wieniawa oraz SPA & Wellness Wieniawa to zespół pałacowo-dworski położony w niedalekiej odległości od Gdyni, Gdańska i Sopotu, niedaleko morza. Jest to idealne miejsce na wesele niedaleko Trójmiasta.


Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego warto zadbać o jego oprawę. Wesele zorganizowane w naszym pałacu sprawi, że Ten Dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. 


Nasz zespół pałacowo-dworski i park to urokliwa sceneria dla ceremonii zaślubin i organizacji wesela. Proponujemy Państwu organizację zarówno przyjęcia weselnego w małym gronie, jak i dużego plenerowego wesela w naszym zabytkowym parku.Pary Młode, które lubią piękne wnętrza, oddajemy do dyspozycji 4 sale w pałacu i dworku Hotelu SPA Wieniawa. W każdej z sal panuje dostojność, szyk i elegancja. Najważniejsze jest dla nas, by Dzień Ślubu pozostał niezapomniany w pamięci Pary Młodej i Gości. Specjalnie na tę ważną uroczystość opracowujemy wyjątkowe, indywidualne menu, zgodne z upodobaniami oraz oczekiwaniami Pary Młodej i ich Gości. Chętnie polecimy również sprawdzonych podwykonawców: fotografów, florystów czy zespoły muzyczne.


Poza standardowym przyjęciem, z przyjemnością pomożemy Państwu zorganizować tematyczne przyjęcie weselne czy ceremonię zaślubin w pałacowym parku. Wyjątkowy klimat panujący w naszym ogrodzie zachęca do organizacji wesela w plenerze. Idealne do takiego przyjęcia będą  pawilony bankietowe z parkietem do tańca, które - pięknie wyposażone i udekorowane - sprawdzą się równie dobrze, co sala balowa. Z całą pewnością  takie wesele czy plenerowa ceremonia zaślubin na zawsze zostanie w pamięci Pary Młodej i Gości.
Malownicze i spokojne otoczenie Hotelu Wieniawa z pewnością zostanie docenione przez Państwa Gości. Dajemy Państwu możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin i wesela w plenerze, a tło zabytkowego pałacu i wszechogarniająca zieleń będzie nie tylko dodatkowy elementem dekoracyjnym, ale i doskonałym tłem do ślubnych zdjęć. Zachęcamy Państwa do organizacji wesel w Pałacu SPA Wieniawa w miesiącach; luty, marzec, kwiecień i listopad. Na te miesiące przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocyjną - standardowe menu weselne z atrakcyjnym rabatem oraz specjalna promocja na noclegi dla Gości weselnych.  Przyjęcie poprawinowe już za 60 zł/os.!


Istnieje również możliwość zorganizowania wesela w piątek - gwarantujemy promocyjne ceny!


Organizując wesele w Hotelu Wieniawa, mają Państwo gwarancję doskonałej kuchni, profesjonalnej obsługi, wspaniałej atmosfery i pięknego otoczenia.


Zdjęcia użyte w prezentacji: www.hotelwieniawa.com


Wesela to nasza specjalność, a ich organizacja sprawia nam dużą przyjemność i dostarcza niesamowitych wrażeń - zależy nam, by Ten Dzień był dla Państwa wymarzony.


Zapraszamy do skorzystania z innych naszych ofert:

INDYWIDUALNY KURS TAŃCA DLA NARZECZONYCH 

DAY SPA DLA PARY MŁODEJ 

DLA PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ 

 
Zachęcamy do kontaktu z kierownikiem gastronomii pod numerem 58 673 92 80 lub 728 322 523, e-mail: gastronomia@hotelwieniawa.comWybrane fragmenty opisu, cennika, zdjęć itp. firmy Hotel Spa Wieniawa mogą pochodzić ze strony
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Opinie o Hotel Spa Wieniawa Rekowo Górne:

Dodaj opinię

Dojazd do Hotel Spa Wieniawa Rekowo Górne:

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon