Małopolskie / Wieliczka

Kopalnia Soli "Wieliczka"

  Park Kingi 10

32-020 Wieliczka (mapa i dojazd)

 

telefon:  12 278 73 9212 278 73 72

fax: 12 278 73 93

Dodaj do ulubionych
Błąd J.S.!

Miejsca na wesele

Kopalnia Soli "Wieliczka"

  • Galeria Kopalnia Soli
  • Galeria Kopalnia Soli
  • Galeria Kopalnia Soli
  • Galeria Kopalnia Soli
  • Galeria Kopalnia Soli
  • Galeria Kopalnia Soli
  • Galeria Kopalnia Soli
  • Galeria Kopalnia Soli
  • Galeria Kopalnia Soli
  • Galeria Kopalnia Soli
wesele wieliczka
 
Kopalnia Soli "Wieliczka" to unikatowe miejsce, w którym można zorganizować niezapomniany ślub w kaplicy znajdującej się pod ziemią, a także przyjęcie weselne w baśniowej scenerii jednej z solnych komór. 
Kopalnia położona jest idealnie, zaledwie 10 km od centrum Krakowa, do tego oryginalne wnętrza oraz profesjonalna obsługa - to wszystko daje gwarancję niezapomnianych wrażeń oraz udanego przyjęcia.
Śluby najczęściej organizujemy w przepięknej, przestronnej Kaplicy św. Kingi (101 metrów pod ziemią) lub w kameralnej Kaplicy św. Jana (135 metrów pod ziemią).
 
ślub w wieliczce
 
ślub w wieliczce
 
Na małe przyjęcie weselne idealna będzie komora Jana Haluszki II  o powierzchni 58 m2, gdzie zmieści się 30 osób. 
Huczne wesele dla większej ilości osób możemy wyprawić dla Państwa w Komorze Jana Haluszki (powierzchnia 240 m2, max 100 osób) lub w Komorze Warszawa, na głębokości 125 m (powierzchnia 680 m2, max 360 osób).
Każda z podziemnych komór dysponuje własną podziemną kuchnię. Wszystkie dania przygotowywane są z produktów najwyższej jakości, ze zwróceniem szczególnej uwagi na doskonały smak oraz estetykę dań.
 
Kopalnia Soli "Wieliczka" oferuje Państwu mnóstwo dodatkowych atrakcji, takich jak powitanie Pary Młodej oraz gości przez Reprezentacyjną Orkiestrę Górniczą, zwiedzanie kopalni czy sesję zdjęciową w solnych podziemiach.
 
wesele w wieliczce
 
W organizacji wesela możemy pomóc kompleksowo - mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie w organizacji ślubu i wesela. Lata doświadczeń pozwalają nam służyć Państwu radą również przy doborze i przygotowaniu dekoracji stołów oraz aranżacji sali.
 
wesele w hotelu wieliczka
 
 
Nowożeńcy oraz ich goście mają także możliwość skorzystania z kameralnego Hotelu Grand Sal ****
 
Hotel ten należy do Kopalni Soli "Wieliczka", zlokalizowany jest w przepięknym, zabytkowym parku św. Kingi, tuż obok budynku Szybu Daniłowicza, którym turyści schodzą do kopalni. Hotel w Wieliczce posiada 39 wygodnych pokoi oraz luksusowy apartament z widokiem na park.
W hotelu znajduje się restauracja, dwie nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, sauna i strefa relaksu. Obiekt jest w pełni klimatyzowany i przystosowany do przyjęcia gości niepełnosprawnych. 
 
Hotel Grand Sal **** jest idealnym miejscem na kameralne przyjęcie weselne dla osób, które cenią ciszę, spokój i prywatność. Sala restauracyjna Hotelu pomieści do 60 osób.  Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.grandsal.pl

 Wybrane fragmenty opisu, cennika, zdjęć itp. firmy Kopalnia Soli "Wieliczka" mogą pochodzić ze strony
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Opinie o Kopalnia Soli "Wieliczka" Wieliczka:

Dodaj opinię

Dojazd do Kopalnia Soli "Wieliczka" Wieliczka:

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon