Błąd J.S.!

Biżuteria i dodatki

Obrączki ślubne

Pracownia Złotnicza Syriusz

Pracownia Złotnicza Syriusz w Warszawie
zadba o Wasze ślubne obrączki!


Pracownia Złotnicza Syriusz to nasza rodzinna firma, którą tworzymy już 27 lat. Przez ten czas współpracowaliśmy z wiodącymi na polskim rynku firmami z branży jubilerskiej, zaś to co sprawia nam najwięcej satysfakcji to tworzenie dla Was obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych na indywidualne zamówienie. Przygotowaliśmy dla Was ponad 200 modeli obrączek i pierścionków, które możecie zobaczyć w naszej pracowni.  


obrączki ślubne warszawa


Z myślą o Was...


Co tu dużo kryć - uwielbiamy nasza pracę i wierzymy, że jest naszym powołaniem. Podchodzimy do niej z pełnym profesjonalizmem, wykonując biżuterię ręcznie, zgodnie z tradycją sztuki jubilerskiej. Cenimy Waszą indywidualność, dlatego wszystkie modele obrączek, które przygotowaliśmy są jedynie naszą propozycją, abyście mogli zainspirować się i sami stworzyć swoje wymarzone obrączki. 


obrączki jubiler warszawa


Z myślą o niej...


Pierścionki z naszej kolekcji tworzymy na indywidualne zamówienie, dzięki czemu możecie każdy model dowolnie modyfikować w zakresie koloru złota oraz oprawy innych kamieni szlachetnych. Z chęcią doradzimy i podpowiemy jak wybrać ten najodpowiedniejszy pierścionek, tak aby dzień zaręczyn był jeszcze bardziej wyjątkowy. 


pierścionek zaręczynowy warszawaZostań projektantem i stwórz biżuterię dla siebie...


W naszej pracowni złotniczej chętnie podejmujemy się indywidualnych projektów.  Wykonujemy je najnowszą metodą drukowania laserowego w 3D, co pozwala nam na uzyskanie najlepszej. Chętnie doradzimy Wam przy wyborze biżuterii, odpowiemy na wszystkie pytania i stworzymy ślubne obrączki na miarę Waszych potrzeb.Zapraszamy do naszej pracowni.

Agata i Paweł Szumacher
Wybrane fragmenty opisu firmy Pracownia Złotnicza Syriusz mogą pochodzić ze strony goldsyriusz.pl
Kopiowanie ich bez zgody właściciela firmy jest zabronione może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Rekomendacje:

Dodaj rekomendację

Mazowieckie / Warszawa

Pracownia Złotnicza Syriusz

ul. Sęczkowa 94c

03-986, Warszawa

goldsyriusz.pl

Godziny otwarcia:

pn.-pt.: 9.00-20.00

sob.: po wcześniejszym uprzedzeniu telefonicznym

nie.: po wcześniejszym uprzedzeniu telefonicznym

telefon: (22) 672 49 90,
604 536 865,
604 909 711

Dodaj do ulubionych
Wyślij e-mail

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon