Miejsca na wesele Kartuzy

Zaplanuj swoje własne wesele w Kartuzach w cudownym miejscu, oferującym nie tylko doskonałe warunki do zabawy, ale również atrakcyjne widoki przestrzeni znajdującej się dookoła. Sprawdź, gdzie możesz spędzić najpiękniejszy dzień swojego życia według wymarzonego planu, dobrze się bawiąc i zapewniając sobie i swoim gościom weselnym nadzwyczaj miłe wspomnienia z przebiegu całej uroczystości weselnej i widoku najbliższej okolicy. W naszym serwisie znajdziesz najlepsze i w pełni sprawdzone oferty pensjonatów, domów weselnych, a także innych miejsc, które oferują organizację przyjęcia nawet dla bardzo dużej grupy osób lub w typowo kameralnych warunkach. Warto zadbać o cudowny nastrój i wyśmienite samopoczucie w dniu, gdy zaczyna się nowe życie z najbardziej ukochaną osobą. Każdy, kto poszukuje dużej sali, miejsc hotelowych i profesjonalnej obsługi posiadającej odpowiednie przeszkolenie, a także miejsca w Kartuzach na nietypową uroczystość w plenerze lub na statku, znajdzie w naszym katalogu coś ciekawego dla siebie i gości weselnych.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 20 km w pobliżu Kartuzy

Chmielno 6.4km, Przodkowo 7.4km, Żukowo 10.9km, Przyjaźń 12.7km, Pępowo 13.5km, Tuchom 16.1km, Przywidz 17.4km, Chwaszczyno 18.8km, Koleczkowo 18.8km, Kolbudy 19.3km, Sierakowice 19.7km

Pokaż wszystkie miasta z woj. pomorskie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

Modrok Centrum Szkoleniowo-Rekreacyjne

Pomorskie / Kartuzy

ul. Kamienica Szlachecka , 83-323 Łączyno
 601-191-537 (58) 684-60-60

Dodaj do ulubionych

Ostrzycka Gościna U Maryli

Pomorskie / Kartuzy

ul. Droga Kaszubska 19b, 83-311 Ostrzyce
 58 684 16 18

Dodaj do ulubionych

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon