Coffee bar Koleczkowo

Najlepsza atrakcja dla wszystkich miłośników kawy, i to nie tylko jednego rodzaju. Coffee Bar oferuje najlepsze latte, espresso, cappuccino oraz wiele innych rodzajów przepysznych kaw przygotowanych i podawanych przez znamienitych i doświadczonych baristów z Koleczkowa. Coffee Bar pozwoli nie tylko na zregenerowanie energii, uzupełniając kofeinę, ale również na posmakowanie przepysznych napojów, które pomogą zachwycić nasze kubki smakowe. Dobra kawa do ciasta lub przekąsek na pewno zrobi wrażenie, a jeżeli goście będą mieli możliwość poczęstowania się nie tylko zwykłą małą czarną, ale profesjonalną kawą od prawdziwych baristów z Koleczkowa, na pewno będą zadowoleni.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 20 km w pobliżu Koleczkowo

Tuchom 7.3km, Chwaszczyno 7.4km, Rumia 10.3km, Przodkowo 11.4km, Gdynia 13.4km, Reda 13.5km, Pępowo 13.6km, Wejherowo 14.4km, Sopot 15.5km, Kosakowo 15.7km, Żukowo 15.9km, Luzino 17.3km, Gościcino 17.3km, Bolszewo 17.8km, Połchowo 18.6km, Kartuzy 18.8km, Kębłowo 19.6km, Kochanowo 19.9km

Pokaż wszystkie miasta z woj. pomorskie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon