Fotografia ślubna Kościan

Najpiękniejsze wspomnienia powstają zazwyczaj z fachowo wykonanych zdjęć powstałych w najmniej spodziewanym momencie oraz dobrze nakręconego filmu. Profesjonalna ekipa stworzy i zmontuje film z całej uroczystości weselnej, przyjęcia sakramentu, jak i samego wesela w Kościanie. Podstawą są w tym przypadku oczywiście świetne ujęcia, zdjęcia podczas zakładania obrączek, zdjęcia świadków oraz zaproszonych gości, dlatego też fotografia ślubna i wideofilmowanie powinno być wykonywane przez prawdziwych profesjonalistów. Umiejętnie wykonana fotografia sali weselnej, a także fotografie pozowane w terenie specjalnie dla Pary Młodej to bez wątpienia doskonałego rodzaju pamiątka weselna i oryginalny dodatek na całe życie z tego bardzo ważnego wydarzenia w życiu dwojga bliskich sobie osób. Zapewnijmy sobie samym i bliskim niezapomniane wspomnienia, do których będzie można wracać za każdym razem, gdy najdzie nas na to ochota w smutniejszym jak i tym wesołym czasie. Profesjonalnie wykonane zdjęcia i film z wesela w Kościanie to pamiątka na całe życie.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 30 km w pobliżu Kościan

Czempiń 10.7km, Stęszew 22.9km, Boszkowo 24.3km, Grodzisk Wielkopolski 24.5km, Śrem 25.7km, Leszno 26.8km, Puszczykowo 27km

Pokaż wszystkie miasta z woj. wielkopolskie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

CURLYart - film i fotografia

Wielkopolskie / Kościan

ul. Bukowa 16, 64-000 Kościan
 507-159-202

Dodaj do ulubionych

Fotoplastyka - Rybczyńscy

Wielkopolskie / Kościan

ul. Szosa Poznańska 2, 62-050 Mosina
 (061)813-28-34600-077-147

Dodaj do ulubionych

Studio Foto-Video Waszefoto.pl

Wielkopolskie / Kościan

ul. Strumykowa 11, 64-010 Krzywiń
 505588516

Dodaj do ulubionych

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon