Podziękowania dla rodziców Mysłowice

Rodzice Panny Młodej oraz Pana Młodego to najważniejsi goście na każdym weselu. Ich rola jest nie tylko reprezentacyjna, ale czasem także mają swój wkład w przygotowanie całej uroczystości. Ta szczególna obecność domaga się także szczególnych podziękowań. Najlepiej to zrobić w czasie wesela, w obecności wszystkich gości, wręczając podziękowania dla rodziców w formie prezentu dla nich. Do podziękowań dla Rodziców można dołączyć także stosowną dedykację. Warto pamiętać, że rodzice zasługują na szacunek, ponieważ to właśnie oni wychowali te właśnie osoby, które stają właśnie na ślubnym kobiercu - nie tylko w Mysłowicach - by odtąd iść razem przez życie. W tej kategorii znaleźć można bogatą ofertę ciekawych pomysłów na podziękowania dla rodziców w Mysłowicach w całej Polsce oraz za granicą.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 20 km w pobliżu Mysłowice

Jaworzno 7.7km, Sosnowiec 9.7km, Katowice 11.9km, Dąbrowa Górnicza 12.8km, Będzin 13.4km, Czeladź 13.9km, Tychy 14.1km, Siemianowice Śląskie 16.4km, Chorzów 18km, Chrzanów 18.6km, Mikołów 18.9km, Oświęcim 19.6km

Pokaż wszystkie miasta z woj. Śląskie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon