Wesele we dworze Rumia

Wiele Młodych Par poszukuje romantycznego miejsca na urządzenie wymarzonego wesela w Rumi. Cóż może być bardziej romantycznego niż wspaniale urządzony dworek w pięknej okolicy? Wybór takiego miejsca na pewno zrobi wrażenie na gościach weselnych, którzy z bez najmniejszego cienia wątpliwości poczują się dowartościowani i z całą pewnością będą liczyć na doskonałą zabawę jaką zapewni wesele we dworze. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz wielu atrakcjom, jakie oferują organizatorzy takiego wesela, nikt nie poczuje się zawiedziony, a całe wydarzenie jeszcze na bardzo długi okres czasu pozostanie na językach i zapadnie we wspomnieniach wszystkich uczestników imprezy. A co tyczy się samej Pary Młodej, może ona liczyć na najbardziej romantyczną scenerię pięknie urządzonego dworu w Rumi lub najbliższej okolicy.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 20 km w pobliżu Rumia

Reda 4.7km, Kosakowo 6.9km, Połchowo 8.7km, Koleczkowo 10.3km, Wejherowo 10.5km, Gdynia 10.9km, Chwaszczyno 14.5km, Bolszewo 14.5km, Gościcino 15.4km, Tuchom 16km, Puck 16.4km, Sopot 18.2km, Luzino 18.3km, Kochanowo 18.7km, Kębłowo 18.9km

Pokaż wszystkie miasta z woj. pomorskie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon