Białe gołębie Tychy

Białe gołębie wypuszczane w trakcie uroczystości weselnej to na pewno bardzo romantyczna atrakcja, która już na początku wesela może wprawić wszystkich gości biorących w nim udział w odpowiedni nastrój. Gołębie puszczane są zazwyczaj zaraz po wyjściu Pary Młodej z kościoła w Tychach. Mają one symbolizować i oznaczać jedność i przywiązanie, a także wielką miłość, która pozostanie z nowożeńcami do końca życia. Jest to bez wątpienia wspaniały sposób na wyrażenie tego, jak ważną uroczystością jest ślub. Gołębie dopełniają przysięgę małżeńską w jak najbardziej obrazowy sposób. Wybór białych gołębi na ślub w Tychach na pewno wzmocni całą uroczystość pod względem rozrywki.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 20 km w pobliżu Tychy

Mikołów 10.4km, Łaziska Górne 13.2km, Mysłowice 14.1km, Katowice 15.9km, Pszczyna 16km, Oświęcim 16.7km, Ruda Śląska 19km, Sosnowiec 19.2km

Pokaż wszystkie miasta z woj. Śląskie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon