Torty Weselne Łomianki

Aby wesele było udane, trzeba gościom zapewnić pyszny tort weselny. W zależności od ilości uczestników uroczystości, najlepiej wybrać tort o odpowiednich wymiarach. Koniecznością jest jego przepyszny smak oraz ciekawy kształt. Na szczycie tortu można oczywiście umieścić zdjęcie lub zabawne figurki Pary Młodej z marcepana, przedstawiające Pannę oraz Pana młodego. Smaczny tort z ciastkarni w Łomiankach to bardzo dobra przekąska, która zasmakuje każdemu. Oferta tortów zawiera różne modele, wykonywane na zamówienie przez wysokiej klasy cukierników i dekoratorów ciast posiadających swoje ciastkarnie w Łomiankach lub innym mieście.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 20 km w pobliżu Łomianki

Tarchomin 5.2km, Legionowo 9km, Stare Babice 9.4km, Ożarów Mazowiecki 14.2km, Warszawa 14.4km, Marki 14.8km, Ząbki 15.9km, Piastów 16.9km, Nowy Dwór Mazowiecki 18.2km, Pruszków 18.9km, Zielonka 18.9km

Pokaż wszystkie miasta z woj. mazowieckie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon