Torty Weselne Świętochłowice

Aby wesele było udane, trzeba gościom zapewnić pyszny tort weselny. W zależności od ilości uczestników uroczystości, najlepiej wybrać tort o odpowiednich wymiarach. Koniecznością jest jego przepyszny smak oraz ciekawy kształt. Na szczycie tortu można oczywiście umieścić zdjęcie lub zabawne figurki Pary Młodej z marcepana, przedstawiające Pannę oraz Pana młodego. Smaczny tort z ciastkarni w Świętochłowicach to bardzo dobra przekąska, która zasmakuje każdemu. Oferta tortów zawiera różne modele, wykonywane na zamówienie przez wysokiej klasy cukierników i dekoratorów ciast posiadających swoje ciastkarnie w Świętochłowicach lub innym mieście.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 10 km w pobliżu Świętochłowice

Chorzów 2.7km, Bytom 5.8km, Ruda Śląska 6.3km, Katowice 8.4km, Siemianowice Śląskie 8.7km, Piekary Śląskie 9.2km, Zabrze 9.9km

Pokaż wszystkie miasta z woj. Śląskie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

Firma POCHRZĘST Piekarnia & Cukiernia - Sklep Firmowy

Śląskie / Świętochłowice

ul. Szczytowa 22, 41-600 Świętochłowice
 (667)611948

Dodaj do ulubionych

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon