Fotografia ślubna Żory

Najpiękniejsze wspomnienia powstają zazwyczaj z fachowo wykonanych zdjęć powstałych w najmniej spodziewanym momencie oraz dobrze nakręconego filmu. Profesjonalna ekipa stworzy i zmontuje film z całej uroczystości weselnej, przyjęcia sakramentu, jak i samego wesela w Żorach. Podstawą są w tym przypadku oczywiście świetne ujęcia, zdjęcia podczas zakładania obrączek, zdjęcia świadków oraz zaproszonych gości, dlatego też fotografia ślubna i wideofilmowanie powinno być wykonywane przez prawdziwych profesjonalistów. Umiejętnie wykonana fotografia sali weselnej, a także fotografie pozowane w terenie specjalnie dla Pary Młodej to bez wątpienia doskonałego rodzaju pamiątka weselna i oryginalny dodatek na całe życie z tego bardzo ważnego wydarzenia w życiu dwojga bliskich sobie osób. Zapewnijmy sobie samym i bliskim niezapomniane wspomnienia, do których będzie można wracać za każdym razem, gdy najdzie nas na to ochota w smutniejszym jak i tym wesołym czasie. Profesjonalnie wykonane zdjęcia i film z wesela w Żorach to pamiątka na całe życie.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 20 km w pobliżu Żory

Rybnik 12.7km, Jastrzębie-Zdrój 12.8km, Strumień 14.9km, Łaziska Górne 15.3km, Radlin 16km, Wodzisław Śląski 17km, Pszczyna 18.8km

Pokaż wszystkie miasta z woj. Śląskie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

Foto-Metel.pl - Michał Mętel - fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, reportaż ślubny.

Śląskie / Żory

ul. os. Pawlikowskiego 20a/16, 44-240 Żory
 504-730-601

Dodaj do ulubionych

Movie Master

Śląskie / Żory

ul. Pawlikowskiego 13 13, 44-2240 Żory
 660716656

Dodaj do ulubionych

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon