Torty Weselne Żory

Aby wesele było udane, trzeba gościom zapewnić pyszny tort weselny. W zależności od ilości uczestników uroczystości, najlepiej wybrać tort o odpowiednich wymiarach. Koniecznością jest jego przepyszny smak oraz ciekawy kształt. Na szczycie tortu można oczywiście umieścić zdjęcie lub zabawne figurki Pary Młodej z marcepana, przedstawiające Pannę oraz Pana młodego. Smaczny tort z ciastkarni w Żorach to bardzo dobra przekąska, która zasmakuje każdemu. Oferta tortów zawiera różne modele, wykonywane na zamówienie przez wysokiej klasy cukierników i dekoratorów ciast posiadających swoje ciastkarnie w Żorach lub innym mieście.


Wybierz województwo:

Lokalizacje w odległości do 20 km w pobliżu Żory

Rybnik 12.7km, Jastrzębie-Zdrój 12.8km, Strumień 14.9km, Łaziska Górne 15.3km, Radlin 16km, Wodzisław Śląski 17km, Pszczyna 18.8km

Pokaż wszystkie miasta z woj. Śląskie

Wyślij zbiorowy e-mail do wybranych firm Wyślij ( 0 )

Błąd J.S.!

Cukiernia Niedźbała S.C. M. Stania, A.D. Stania - Siedziba, Sklep Firmowy

Śląskie / Żory

ul. Bednarska 10, 43-200 Pszczyna
 (32)2103691

Dodaj do ulubionych

Ostatnio dodane firmy

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon