10 sprawdzonych pomysłów na super wieczór kawalerski

10 sprawdzonych pomysłów na super wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski można spędzić w sposób tradycyjny - w klubie albo w domu, z dużą ilością alkoholu, wspominając czasy kawalerskie. Jeśli przy organizacji wieczoru chcemy się wykazać oryginalnością, warto znaleźć firmy organizujące prawdziwie „męskie” zajęcia – takie jak paintball, przejażdżki samochodami terenowymi lub militarnymi po trudnych trasach, ćwiczenia na strzelnicy itp.

Prywatka, impreza w klubie z dużą ilością alkoholu

Wybierając tradycyjny sposób spędzania wieczoru kawalerskiego, pamiętajmy o zasadniczych sprawach związanych z jego organizacją.

1. Prywatka

Organizując imprezę w domu mamy dużą szansę modyfikacji planu spotkania. Łatwiej jest zapanować nad takimi problemami jak brak alkoholu albo brak jedzenia jeśli jesteśmy „u siebie”. Trzeba tylko pamiętać o tym, by mieć pod ręką aktywny telefon i numery, pod które można będzie zadzwonić jeśli tylko czegoś zabraknie (albo jeśli atrakcja wieczoru, np. striptizerka, nie przyjedzie na czas i trzeba będzie zapełnić powstałą lukę czasową jakąś inną atrakcją).

Warto przygotować na taką okazję pokaz
fotografii. Prezentacja wspomnień uwidocznionych na zdjęciach z interesującym podkładem muzycznym, może okazać się świetnym prezentem dla Pana Młodego.

Wszystkie pamiątki z takiego wieczoru można nagrać, wręczając je kawalerowi na płycie. Jeśli okaże się, iż jego wybranka dostała taki sam prezent na wieczorze panieńskim, Młodzi będą mogli wykorzystać obie prezentacje do zrobienia jednej wspólnej i zaprezentowania jej na weselu wszystkim gościom.

2. W klubie

wieczór kawalerski w klubie

Wieczór w klubie łatwo zorganizować i dzięki temu, że kluby przeważnie są pełne bawiących się w nich ludzi, nie ma możliwości, aby taka impreza się nie udała. Jedyne co należy zrobić przed zorganizowaniem takiego wypadu „na miasto”, to wykonanie telefonu do lokalu gdzie będzie świętowany wieczór kawalerski i dokonanie rezerwacji, aby nie okazało się, że tego akurat wieczoru będzie tak dużo gości, iż Pan Młody z kolegami nie zostaną wpuszczeni do środka. Przed organizacją klubowego szaleństwa dobrze jest przemyśleć potencjalne problemy, aby ryzyko niepowodzeń zminimalizować do zera, a wieczór okazał się wyjątkowo udany i inny od dotychczasowych spotkań w męskim gronie.

3. Clubbing z limuzyną lub innym „odlotowym” wozem

Jeśli dysponujecie większym budżetem, warto rozważyć
wynajęcie samochodu i zorganizowanie „rundy” po mieście. Od Waszej pomysłowości zależy czy wynajmiecie limuzynę typu Hammer i dacie się ponieść luksusowi jazdy przez miasto, czy też wybierzecie coś bardziej szalonego (np. Van z muzyką dyskotekową, wypełniony kolorowymi drinkami i z oryginalnym afro kierowcą). Wieczór może być naprawdę niezapomniany i szalony, a oto przede wszystkim chodzi. Pan Młody z pewnością zapamięta tak nieprzeciętną podróż przez miasto - super samochodami, na widok których wszyscy przechodnie zazdrośnie odwrócą głowę.

4. Striptiz – kluby go go

wieczór kawalerski striptiz

Panowie często korzystają z usług striptizerek zapraszając je na domowe wieczory kawalerskie. Równie często korzystają także z klubów go-go (zarówno dla zabawy, jak i z ciekawości i chęci zobaczenia jak taki klub wygląda). Czy warto rekomendować Panu Młodemu właśnie taki sposób spędzenia wieczoru? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Należy mieć po prostu na uwadze, że wszystko, co stanowi niewinną formę rozrywki, jest dozwolone. Dlatego też rozsądna zabawa w klubie z całą pewnością zagwarantuje przyjemne wspomnienia z wieczoru kawalerskiego.

Pomysły na wieczór kawalerski dla „prawdziwych mężczyzn”

5. Paintball

wieczór kawalerski na bungee

Świetna gra zespołowa pozwalająca udowodnić kolegom, że jest się lepszym żołnierzem niż oni. Paintball można zorganizować w połączeniu z ogniskiem tworząc z wieczoru kawalerskiego weekend kawalerski.

Pierwszego popołudnia zebrani na takim wyjeździe panowie, mogą przebrać się w odpowiednie kombinezony i przystąpić do „boju”. Najlepsze wrażenia z takiej zabawy gwarantuje zorganizowanie jej przez firmę, zapewniającą grę paintball w powojennych fortach lub w lasach. Zdobywając fortyfikacje wojenne można się świetnie bawić, przy okazji wybierając przeróżne scenariusze walki. Najlepszym może okazać się wspólne ostrzelanie... Pana Młodego! Po grze można rozpalić ognisko i wypocząć po atrakcjach dnia, piekąc na patykach kiełbaski. Nocleg pod namiotami lub w domku letniskowym (jeśli taką możliwość oferuje organizator) też dostarczy wrażeń.

6. Skoki na bungee

Jeśli okaże się, że Pan Młody lubi smak adrenaliny, warto zorganizować mu skok na bungee lub „BUNGEE XXI wieku” (charakteryzuje się on wydłużonym czasem spadania). Po wykonaniu jednego skoku lub kilku (w zależności od potrzeb Pana Młodego i jego charyzmy, a także oczekiwań pozostałych osób biorących udział w zabawie), można udać się na ognisko, które zostanie przygotowane przez kolegów kawalera lub firmę organizującą skoki. Resztę wieczoru można spędzić na zabawie w stylu clubbingowym.


7.
Gokarty

wieczór kawalerski gokarty


Dla mężczyzn, którzy uwielbiają zabawę na torze gokartowym, warto zorganizować taką przejażdżkę. Tym bardziej, ze w każdym większym mieście są takie tory, a organizacja zabawy wcale nie jest trudna. Wyścigi gwarantują frajdę – dostarczy ją zarówno rywalizacja z kolegami, jak i prędkość (gokart może rozpędzić się nawet do 70km/h). Po wyścigu można wybrać się na piwo i wymienić wrażeniami.

8. Przejażdżka
sportowym samochodem

To oczywiście pomysł dla kawalera, który jest fanem prawdziwych wyścigów samochodowych i chciałby poczuć się jak rajdowy kierowca. Przy okazji takiej przejażdżki bezpieczeństwo zapewnia między innymi instruktor-pilot, który siedząc obok kierowcy udziela mu wskazówek dotyczących sposobu prowadzenia tej sportowej maszyny. Zarówno prędkość, jak i ryk silnika, dostarczą Panu Młodemu i jego kompanom niezapomnianych wrażeń.


9. Skoki z samolotu na spadochronie

Dla osób, które nie mają przeciwwskazań do wykonywania skoków ze spadochronem, jest to z pewnością świetna przygoda. Ilu znacie kolegów, którzy wspominali, że chcieliby skoczyć z samolotu? Na pewno jest ich wielu. Często brak czasu lub inne czynniki powodują, że nie spełniają oni jednak marzeń, które wcale nie są trudne do zrealizowania.
Skontaktujcie się z firmą, która organizuje taki skoki i dowiedzcie się jakie warunki trzeba spełnić, aby wykonać skok z instruktorem. Kiedy wszystko już będzie gotowe, zbierzcie grupę kolegów, którzy także chcieliby skoczyć i jedźcie na lotnisko. Wieczorem będziecie mieli o czym dyskutować!

10. Paralotnia z instruktorem

wieczór kawalerski paralotnia

Słoneczny dzień, wzgórze i piękne tereny do podziwiana z lotu ptaka. Lot paralotnią to kolejny pomysł na realizację marzeń dla tych, którzy choć przez chwilę chcą poczuć się jak ptak.

Jeśli wykażecie się pomysłowością możecie zorganizować naprawdę niezapomniany dzień, wieczór czy weekend dla Pana Młodego. Skoro ma to być ostatni taki wolny czas spędzony w gronie przyjaciół, warto postarać się, aby dostarczył on maksymalnie dużo wrażeń. Jeśli sami nie dysponujecie większym budżetem, zaproponujcie składkę od kolegów, którzy wezmą udział w spotkaniu. Na pewno się zgodzą. Na koniec - zapomnijcie o całym świecie i po prostu zabierzcie się za zabawę!

 

Poprzedni artykułNastępny artykułArchiwum


MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU I WESELA [ROZWIŃ ]

MIEJSCE NA WESELE [ROZWIŃ ]
DEKORACJE ŚLUBNE I KWIATY [ROZWIŃ ]

UPOMINKI DLA GOŚCI WESELNYCH [ROZWIŃ ]
SUKNIE ŚLUBNE I DODATKI [ROZWIŃ ]

OBRĄCZKI I BIŻUTERIA ŚLUBNA [ROZWIŃ ]

ZAPYTAJ KONSULTANTA ŚLUBNEGO [ROZWIŃ ]
CIEKAWY POMYSŁ NA... [ROZWIŃ ]
DZIECI NA WESELU [ROZWIŃ ]
ZAPROSZENIA ŚLUBNE I PAPETERIA [ROZWIŃ ]
ŚLUB I WESELE W PLENERZE [ROZWIŃ ]
ŚLUB W TEORII [ROZWIŃ ]
SESJA ŚLUBNA I FILM ŚLUBNY [ROZWIŃ ]
ŚLUBNE FORMALNOŚCI [ROZWIŃ ]
ATRAKCJE WESELNE [ROZWIŃ ]
MUZYKA NA ŚLUBIE I WESELU [ROZWIŃ ]
TORT WESELNY I INNE SŁODKOŚCI [ROZWIŃ ]
PREZENTY ŚLUBNE [ROZWIŃ ]
GARNITURY I INNE [ROZWIŃ ]
ALKOHOLE WESELNE [ROZWIŃ ]
INNE [ROZWIŃ ]
DIY [ROZWIŃ ]
ŚLUB I WESELE [ROZWIŃ ]
2012

grudzień

Trendy innowacyjne 2013 w zaproszeniach ślubnych

Wesele nad morzem – romantycznie w Dworku SPA Osada Wędrowca

Najnowsze trendy na wieczory panieńskie

Smoking – klasyka i ekstrawagancja

listopad

Wesele w zimie - dlaczego warto?

październik

Jak wybrać suknię ślubną? Czyli Agata wychodzi za mąż.

Coraz częściej Młode Pary natrafiają na dylemat...

Pierwszy Taniec - Tysiące białych motyli

Kim jest barista na weselu i jaka jest jego rola?

wrzesień

Na ślub zapraszamy tylko indywidualnie

Najlepsza, oryginalna lista prezentów ślubnych w sklepach Camptoir de Famille

sierpień

Konfetti, czyli wystrzałowa atrakcja na weselu

Kawowy motyw ślubny

Fotografia ślubna. Z czego wynika cena? cz.4

Fotografia ślubna. Z czego wynika cena? cz.3

Fotografia ślubna. Z czego wynika cena? cz.2

Fotografia ślubna. Z czego wynika cena? cz.1

Wyjątkowe prezenty dla nowożeńców

Podziękowania ślubne dla rodziców

Artystyczna fotografia ślubna - Jeff Kent Jose Villa - Wydawnictwo Galaktyka

czerwiec

Podziękowania dla rodziców

Ślubne stylizacje: Malowana Panna Młoda

maj

Ślub w Euro?

Ślubne dodatki, a ślubny bukiet

Na czym polega współpraca z fotografem w dniu ślubu?

kwiecien

Ślub w święta – świetny pomysł czy koszmar organizacyjny?

marzec

Przypinki ślubne...

luty

Wybór agencji ślubnej / konsultanta ślubnego od a do z

O co warto zapytać fotografa przed podpisaniem umowy?

Wiosenne śluby - wiosenna poligrafia

Notatnik Panny Młodej

Czy przy okazji ślubu warto skorzystać z usług zawodowego fotografa?

styczeń

Nie wiesz jak spędzić wieczór panieński?

2011

grudzień

Zaplanuj rozmieszczenie gości

Śluby świata - Niemcy

listopad

Piłka nożna motywem przewodnim wesela?

Ślubne strony internetowe

Coś zwariowanego dla zwariowanej Pary Młodej - Szalona Budka!

październik

Słodkie bufety

wrzesień

Prezenty dla rodziców

Cygańskie zwyczaje weselne

sierpień

Something borrowed – czyli co pożyczyć na ślub

Pomysły na weselne winietki

Ślub pod chupą

lipiec

Kwiatowe ciasteczka!

Księga gości - dlaczego i czemu nie?

Ślub za granicą

Zapłacimy za Twój ślub!

czerwiec

Figurki na tort weselny

Jak wybrać dobrego barmana?

maj

Zespoły coverowe - sceniczny look...

Gdzie znaleźć dobrego barmana?

Jakie animacje warto przygotować dla dzieci na wesele?

Ślub za granicą - za i przeciw

Oryginalne zaręczyny – pomysłów kilka część pierwsza

kwiecien

Wesele polskie vs wesele angielskie

Odjazdowe pomysły na sesję ślubną

Jak wybrać dj-a?

A czemu nie garden party?

Ślub poza murami USC – szykują się zmiany

Czy warto zatrudnić barmana na wesele?

Jak wygląda pokaz tandemowy?

Zespół weselny – z samplami czy bez?

O zespołach cz. II – zespoły tematyczne

Zanim zdecydujemy się na barmana….

marzec

Ślubny concierge

Zespół zespołowi nierówny – jak wybrać najlepszy?

Ślubny savoir-vivre

Urban wedding – między tradycją a nowoczesnością

Jak zorganizować ślub w plenerze? Teoria i praktyka

luty

Ślub humanistyczny i religijny

Konsultant ślubny po polsku

Wesele z barmanem?

Jaką ilość alkoholu należy zamówić na wesele?

Ile gram ciasta i tortu zamówić na wesele?

Kurs II - Ślubne zaproszenia krok po kroku

styczeń

Atrakcje na weselu – oby nie za dużo

Organizacja wesela w plenerze w praktyce

Księga gości - fajny pomysł uwiecznienia najważniejszego dnia w naszym życiu


WYDARZENIA [ROZWIŃ ]
2013

grudzień

Sklep Jubilerski SEZAM zapraszamy Nowożeńców 2013 do udziału w KONKURSIE

listopad

Jest już w Gdyni Autorski Wzorcowy Salon Mody KONASZEWSKI…

ONA & ON - Targi Ślubne Lublin

VII Pomorska Gala Ślubna

październik

Totalna wyprzedaż - jednodniowa akcja Salonu Bellissima z Wrocławia

czerwiec

Ponad 50 projektantów mody czeka na Ciebie z mega zniżkami nawet do 70% off

maj

Bezpłatne spersonalizowane próbki zaproszeń ślubnych od Sendmoments Polska

Soplica zasponsoruje Twoje wesele

Zaproszenie na Premierę Kolekcji 2014 Giovanna Sposa

kwiecien

Piękna czy bestia? Szalone Panny Młode na CBS Reality

Uwaga Nowy Konkurs!!! Wygraj kurs tańca dla Narzeczonych w Studiu Tańca Carmen w Warszawie

WEDDING WEEKEND - Bezpłatne Warsztaty Ślubne dla Młodych Par, Warszawa

Opis wernisażu wystawy zdjęć ze wspólnych realizacji ślubno – weselnych Ślubnej Pracowni Olsztyn i “Dekoruj Kwiatem”

marzec

Dzień Otwarty dla Par Młodych w Folwarku Dajak

Warsztaty dla Narzeczonych, Sosnowiec

Kolekcja ślubna „Wedding 2013” by RINA COSSACK

Wedding Fashion Days 2013

Największe Targi na Mazowszu

luty

Designer Sample Sale “Moda w zasięgu myszy”

Nowy ślubny projekt Agaty Wojtkiewicz

Otwarcie wystawy zdjęć realizacji ślubno – weselnych Ślubnej Pracowni Olsztyn i “Dekoruj Kwiatem”

Weselne dni otwarte w Hotelu Scandic Gdańsk

Jedyne takie Walentynki w restauracji Senso!

Pozwól się zachwycić – kreacje marki Moonlight odwiedzą całą Polskę

styczeń

Agata Wojtkiewicz doradzi pannom młodym podczas Open Wedding Day

Mon Cheri rusza w Polskę – 11 okazji na zapoznanie się z marką

Targi Ślubne Łódź 2013 Online - Prawdziwe targi w elektronicznej wersji

2012

grudzień

Wyjedź w podróż marzeń z La Mariee!

Wieczorowe kreacje Mon Cheri na sylwestra i karnawał w outletowej cenie

La Mariee - największy salon sukien ślubnych w Warszawie już otwarty

Łódzkie warsztaty „White – wszystko o ślubach” za nami – pora na Warszawę

Zapraszamy na świąteczne Designer Sample Sale w saltandpepper.pl - Moda w zasięgu myszy

Otwarcie największego salonu ślubnego w Stolicy

Sylwester z Agentem 007 - Instytut Glamour

listopad

Ślubny weekend specjalnie dla Narzeczonych - Polska Gala Ślubna

Panny Młode dmuchają - After Wedding Party

Od soboty salon sukien ślubnych La Mariee także w Łodzi

Agata Wojtkiewicz zaprasza na trzecią edycję warsztatów „White – wszystko o ślubach”

Z ziemi włoskiej do polskiej... Alta Moda Sposa Italia wkracza na polski rynek mody ślubnej.

Andrzejki w stylu ZUMBA - Instytut Glamour

IX edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej

Powstaje największy salon ślubny Warszawy

Zaproszenie na VI Pomorską Galę Ślubną

październik

Premiera Kolekcji Annais Bridal

PSKŚ do października przyjmuje nowych członków

Uwaga Konkurs! Wygraj aparat Polaroid!

Totalna wyprzedaż - coroczna akcja w salonie Bellissima

MEGA Targi Ślubne TORWAR 2012

wrzesień

Polska premiera kolekcji Mon Cheri 2013 w Białymstoku!

I Mazurska Gala Ślubna

Designer Sample Sale w saltandpepper.pl “Moda w zasięgu myszy”

Ślubny wrześniowy weekend w MT Polska

sierpień

KONKURS - Wykonaj własny pierścionek zaręczynowy i wygraj złoty z brylantem

Ekscytujący konkurs Mon Cheri Polska. Do wygrania dowolna suknia ślubna!

lipiec

6 lipca - Światowy Dzień Pocałunku

KUZYNI - 20 podwójnych zaproszeń na przedpremierowy pokaz filmu!

czerwiec

Do wygrania 3 wizyty w Instytucie Piękna Dolce Vita w Gdyni

Colin i Justin: ślubni agenci!

maj

Romantycznie i koronkowo - jest zapowiedź kolekcji ślubnej na sezon 2013 od Mon Cheri

Szaleństwo weselnych tortów - słodka seria od maja w KUCHNI+

kwiecien

Gala Ślubna w Poznaniu - relacja i podziekowania

Trunk Show w Domu Mody Ślubnej Ksymena, 13-14 kwietnia

luty

Gala Ślubna – Największe Ślubne Show w Wielkopolsce – 4 marca Poznań Hala Arena

Chcesz zostać Konsultantem Ślubnym?

Wygraj obrączki za 1 zł!

Gala Ślubna – Leszno 5.02.2012

styczeń

Prezentujemy Affinity - Suknie Ślubne na rok 2012

Polska Gala Ślubna - 14-15 stycznia 2012 - Pałac Kultury i Nauki w Warszawie


WASZE ŚLUBY [ROZWIŃ ]
PRASA [ROZWIŃ ]
PODRÓŻ POŚLUBNA [ROZWIŃ ]
ZDROWIE I URODA [ROZWIŃ ]
2010

czerwiec

Pierwsze 12 tygodni ciąży

maj

Jak się przygotować do zajścia w ciążę?

kwiecien

Zostań Testerką i otrzymaj Bieliznę Wyszczuplającą w prezencie!

Kolekcja sukien ślubnych Sposarsi

marzec

Suknie Ślubne z Kolekcji Simple od Annais Bridal by Anna Ismenska

Suknie Ślubne z Kolekcji Modern od Annais Bridal by Anna Ismenska | cz. 2

Suknie Ślubne z Kolekcji Romance od Annais Bridal by Anna Ismenska | cz. 1

Suknie Ślubne z Kolekcji Romance od Annais Bridal by Anna Ismenska | cz. II

Suknie Ślubne z Kolekcji Romance od Annais Bridal by Anna Ismenska | cz. 3

Suknie Ślubne z Kolekcji Modern od Annais Bridal by Anna Ismenska | cz. I

Suknie Ślubne z kolekcji Bridal od Verise Bridal

Suknie Wieczorowe od Verise Collection

Suknie dla Matki Panny Młodej

Suknie Ślubne z kolekcji Pret a Porter od Fabio Gritti

Suknie Ślubne z Kolekcji Fabio Gritti od Fabio Gritti

Suknie Ślubne z Kolekcji Gritti Couture od Fabio Gritti

Suknie Ślubne z Kolekcji Fabia od Fabio Gritti

Suknie ślubne z kolekcji Veromia 2010

Suknie Ślubne z Kolekcji OreaSposa 2010 od Susan Blanche

Suknie Ślubne z Kolekcji Cosmobella 2010 od Susan Blanche

Suknie Ślubne z Kolekcji Demetrios 2010 od Susan Blanche

Suknie Ślubne z Kolekcji 2010 od Happy Day

luty

W co się ubrać, aby wyglądać szczuplej? Porady dla świadkowej i gości weselnych

Kolekcja Sukien Ślubnych Cosmobella 2009 od Susan Blanche

Suknie Ślubne z Kolekcji 2009 od Happy Day

Nail Growth Miracle od Sally Hansen

styczeń

Kiedy najlepiej zajść w ciążę?

Podkład rozświetlająco-antystresowy od Avon

Pomadka Lipfinity od Max Factor

Scrub Optimals Radiance Energy - piling w pudrze od Oriflame

UNIFIANCE Podkład Matujący od La Roche Posay

Kolekcja Suknie wieczorowe Demetrios

Jak zakryć opryszczkę?

Suknie Ślubne z Kolekcji Demetrios 2009 od Susan Blanche

Psychologia związku


O mnie

Konsultant Ślubny Agnieszka Kudela

Agnieszka Kudela

Od kiedy tylko pamiętam miłość i śluby są moją pasją, którą dzisiaj chciałabym się z Wami podzielić. POZNAJ MNIE

Eksperci

Facebook

Instagram

Newsletter

Bądź na bieżąco:

Polityka prywatności

Ankieta


Po jak długim czasie trwania Waszego związku planujecie się pobrać?

ślub i wesele
atrakcje weselne
archiwum ankiet  

Wszystkie grafiki, zdjęcia i teksty podlegają ochronie prawnej na mocy ustawy o prawie autorskim. Używanie ich w jakikolwiek sposób bez uprzedniego, pisemnego zezwolenia jest zabronione i może spowodować pociągnięcie do odpowiedzialności cywilnej i karnej.

Follow on BloglovinBloglovin icon Facebook icon Google+ icon