5 podpowiedzi wedding plannera

5 podpowiedzi wedding plannera

Przyjęłaś zaręczyny i zastanawiasz się co dalej? Skorzystaj z moich rad, aby przygotować ślub marzeń. Proste rozwiązania pozwolą przejść przyjemnie przez okres przygotowań. Gotowa? No to ruszamy!

 

PO PIERWSZE

STWÓRZ ODDZIELNY ADRES MAILOWY

Oddziel maile służbowe od prywatnych, dla spokoju ducha i ułatwienia w komunikacji stwórz ślubny adres, do którego i Ty i Narzeczony będziecie mieli dostęp. W jednym miejscu będziecie przechowywać wszystkie ustalenia informacje, umowy. Dobra organizacja to podstawa!

 

PO DRUGIE

KORZYSTAJ Z POMOCY

Nie baw się w Zosię Samosię, skorzystaj z porad, które z łatwością znajdzie w Internecie ? to biblioteka wiedzy. Dobrym źródłem informacji i cennym pomocnikiem okaże się koleżanka, która właśnie przeszła przez tę samą drogę. Poznaj ślubną etykietę od podstaw i nie bój się o ewentualne wpadki. Czytaj i pytaj!

 

PO TRZECIE

PRZECHOWUJ DOKUMENTY

Nie pozwól, żeby ślubne dokumenty zaginęły w czeluściach domowego biura czy też komputera. Wszystkie umowy, zamówienia drukuj na bieżąco. Skorzystaj z narzędzi tak jak Dropbox czy Google Drive, aby zawsze mieć łatwy dostęp o ślubnych ustaleń.

 

PO CZWARTE

ZBIERAJ WSPOMNIENIA

Ślubne miesiące mijają niesamowicie szybko, dzień ślubu jeszcze szybciej. Nie zapomnij o wspomnieniach, do których z przyjemnością wrócisz nie tylko po latach, ale dzień po ślubie.

 

PO PIĄTE

IDŹ NA RANDKĘ

Miesiące organizacji, rozmów o ślubnej etykiecie wydatkach, planowanie budżetu i szereg innych ślubnych tematów często pozwalają stracić z oczu główny powód ślubnego dnia ? miłość Was łączącą. Zróbcie sobie wolne, wybierzcie się na randkę z zakazem poruszania ślubnego tematu. Będzie to miła odmiana!

Credit of main photo: https://www.thespruce.com/newlywed-game-for-a-jack-and-jill-shower-1197016

Poprzedni artykułNastępny artykułArchiwum


MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU I WESELA [ROZWIŃ ]

MIEJSCE NA WESELE [ROZWIŃ ]
DEKORACJE ŚLUBNE I KWIATY [ROZWIŃ ]

UPOMINKI DLA GOŚCI WESELNYCH [ROZWIŃ ]
SUKNIE ŚLUBNE I DODATKI [ROZWIŃ ]

OBRĄCZKI I BIŻUTERIA ŚLUBNA [ROZWIŃ ]