A czemu nie garden party?

A czemu nie garden party?

Coraz więcej młodych ludzi, planujących swój ślub i wesele, chce odejść od typowej konwencji wesela, jako biesiady przy długich stołach, z kilkoma posiłkami serwowanymi i morzem wódki. Za to ich myśli kierują się w stronę niezobowiązującego garden party.


Jako konsultanci ślubni bardzo popieramy tę ideę, bowiem wiemy, że ta konwencja naprawdę się sprawdza. Stanowi idealne połączenie świetnej zabawy i niezobowiązującej atmosfery, bez nadmiernego patosu. Daje gościom ale i Parze Młodej swobodę, sprawia, że ten dzień jest przyjemnością dla wszystkich zebranych osób.wesele garden party

zdjęcia: Ślubna PracowniaDecydując się na garden party musimy jednak rozwiązać jeden poważny problem, a mianowicie gości starszych wiekiem. Garden party to często przyjęcie na stojąco, z grillem, bufetami. Nie łudźmy się, że taka idea podpasuje naszym dziadkom. Dlatego jako wyjście z tej sytuacji, proponujemy Wam różnorodną aranżację ogrodu.ślub i wesele garden party

zdjęcia: Ślubna Pracownia


Zacznijmy od początku - część terenu musimy zadaszyć. Najlepiej zadecydujmy się na kilka połączonych bądź luźno porozstawianych namiocików, parasoli lub altan. Na przestrzeni otwartej ustawmy stoliki koktajlowe – będzie to miejsce do luźnych rozmów i np. zapalenia papierosa. Pod częścią zadaszoną umieśćmy kilka okrągłych stołów bankietowych z krzesłami – tam chętnie usadowi się starsza część rodziny. Warto, aby te stoły znajdowały się blisko bufetów. Wyznaczmy jednego bądź dwóch kelnerów, aby mieli pod stałą opieką grono zebranych tam osób.
 

Nie możemy przez kilka godzin trzymać pozostałych gości na stojąco, dlatego w miarę blisko parkietu rozstawmy wygodne kanapy, fotele i niskie stoliki. Zapewne ta część przestrzeni zostanie zdominowana przez grupki młodszych weselników. Będą mieli blisko do części tanecznej i poczują klubową atmosferę.


wesele w stylu garden party
zdjęcia: Ślubna PracowniaTym sposobem zapewnicie świetną zabawę i komfort wszystkim gościom, niezależnie od wieku.

 
Poprzedni artykułNastępny artykuł