Agata Wojtkiewicz doradzi pannom młodym podczas Open Wedding Day

Agata Wojtkiewicz doradzi pannom młodym podczas Open Wedding Day

Agata Wojtkiewicz przeprowadzi prezentację trendów w modzie ślubnej, w ramach Open Wedding Day, organizowanego przez andel’s Hotel Łódź w niedzielę – 3 lutego. Projektantka doradzi przyszłym pannom młodym jakie suknie ślubne i dodatki będą modne w tym sezonie.

Open Wedding Day w andel’s Hotel Łódź to wyjątkowe, bezpłatne spotkanie dla wszystkich narzeczonych. W tym roku organizowane jest w niedzielę, 3 lutego. Ekspertem podczas wydarzenia, tak jak w roku ubiegłym, będzie projektantka mody Agata Wojtkiewicz, która w godzinach 12:00 – 12:40 przeprowadzi prezentację tendencji ślubnych.


open wedding day Agata Wojtkiewicz moda ślubna
Zdjęcie: noFOTOnoFUN Marta Łącka


„Open Wedding Day to doskonała okazja do zapoznania się zarówno z ofertą hotelu andel’s, jak też partnerów spotkania. Miło mi, że po raz kolejny zostałam zaproszona do tego grona. Wszystkim zainteresowanym pannom młodym zaprezentuję bieżące trendy w modzie ślubnej, podpowiem też jakie dodatki będą najmodniejsze w tym sezonie” – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

Podczas Open Wedding Day zaprezentowana zostanie ślubna oferta andel’s Hotel Łódź. Będzie można poznać historię hotelu i zobaczyć apartament dla nowożeńców, jak również weselne sale bankietowe. Odbędzie się też degustacja wykwintnego menu weselnego, przygotowanego przez szefa kuchni Mirosława Jabłońskiego.

Wszyscy narzeczeni biorący udział w spotkaniu będą mogli wziąć udział w konkursie i wygrać „Romantyczną noc poślubną”. Ci, którzy zarezerwują zaś termin wesela w andel’s Hotel Łódź do końca lutego, otrzymają salę weselną i możliwość zorganizowania sesji zdjęciowej gratis.

Dodatkowe informacje na stronie:
www.vi-hotels.com/pl/andels-lodz/hotel/open-wedding-day/

Open Wedding Day
3 lutego 2012 r., niedziela, godz. 10:00 – 16:00
andel’s Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17, Łódź
Więcej informacji na temat ślubnych projektów Agaty Wojtkiewicz znaleźć można na stronie
www.agatawojtkiewicz.plInformacje o Agacie Wojtkiewicz

Polska projektantka mody, wielokrotnie wyróżniana w konkursach Złota Nitka MTŁ i Złota Fastryga MTP. Nominowana do tytułów Damy Sukcesu (2005) oraz Projektanta Roku (2005, 2006). Zwyciężczyni konkursu Young Creative Entrepreneur - Design and Fashion Award, organizowanego przez British Council i Ambasadę Brytyjską, w którym nagrodą jest obecność podczas jednej z najważniejszych imprez modowych na świecie – London Fashion Week 2011. Projektantka co roku prezentująca swoje kolekcje na Fashion Week Poland. Jej wiosenno-letnia kolekcja „6 AM” obecna była także podczas Vienna Fashion Week 2011. Należy do najlepszych współczesnych projektantek mody, według publikacji „Modą Zaklęci – antologia polskich projektantów”. Stroje projektantki zostały zaprezentowane w finale polskiej edycji ‘Top Model’, a jej kolekcja ukazała się w magazynie Donna Collezioni wiosna/lato 2011.
Więcej informacji o kolekcjach Agaty Wojtkiewicz na stronie internetowej
www.agatawojtkiewicz.plInformacje o andel's Hotel Łódź

andel’s Hotel Łódź to pierwszy czterogwiazdkowy deluxe design hotel w Łodzi oferujący 278 pokoi i apartamentów. Obiekt mieści się w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego i zlokalizowany jest na terenie kompleksu Manufaktura. Hotel stanowi wyjątkowe połączenie historycznego budynku z nowoczesną architekturą i niepowtarzalną stylistyką, dzięki czemu był wielokrotnie nagradzany za wyróżniający się styl i charakter.

andel’s Hotel Łódź posiada największe w regionie centrum konferencyjne z 7 salami konferencyjnymi o powierzchni 1 300 m² oraz Salą Balową dla 800 osób. Lounge Room na najwyższym piętrze hotelu to idealne miejsce do organizacji specjalnych wydarzeń. Dbając o doznania kulinarne Gości, andel’s Hotel Łódź zaprasza do Oscar’s Bar oraz Restauracji Delight, oferujących bogate menu kuchni fusion.

Centrum SPA i Fitness skySPAce jest niepowtarzalnym miejscem znajdującym się na najwyższym piętrze hotelu. Goście skySPAce – oprócz profesjonalnych zabiegów kosmetycznych – mają do dyspozycji oszklony basen z przepięknym widokiem na miasto, sauny suche i parowe, sale do treningu siłowego i cardio, studio masażu i Wellness Bar.
www.andelslodz.com

Poprzedni artykułNastępny artykułArchiwum


MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU I WESELA [ROZWIŃ ]

MIEJSCE NA WESELE [ROZWIŃ ]
DEKORACJE ŚLUBNE I KWIATY [ROZWIŃ ]

UPOMINKI DLA GOŚCI WESELNYCH [ROZWIŃ ]
SUKNIE ŚLUBNE I DODATKI [ROZWIŃ ]

OBRĄCZKI I BIŻUTERIA ŚLUBNA [ROZWIŃ ]
2008

lipiec