Pomysły na podziękowania dla świadków i rodziców - doradzamy!

Pomysły na podziękowania dla świadków i rodziców - doradzamy!

Planowanie ślubu oraz wesela to nie lada wyzwanie. Jest to ogromne przedsięwzięcie logistyczne, które wymaga od nas pełnego zaangażowania. Biorąc pod uwagę fakt, że oprócz stresu organizacyjnego odczuwamy również stres związany z braniem ślubu, może pojawić się mieszanka wybuchowa. Dlatego tak ważne jest dla nas wsparcie najbliższych ? świadków, rodziców i rodziców chrzestnych. Warto odwdzięczyć im się za poświęcony czas i pomoc. Doradzamy co wybrać na spersonalizowane podziękowania dla świadków!


Pomysł na podziękowania dla świadków ? co wybrać?


Świadkowie bardzo często są jednocześnie naszymi najbliższymi przyjaciółmi. Nawet jeśli nie łączą nas z nimi więzy krwi, to czujemy się jak rodzina i tak też się wzajemnie traktujemy. Dlatego chcemy, aby w tym wyjątkowym dniu ślubu również nasze podziękowania dla świadków były unikalne i wyjątkowe. Czasami znamy bliską nam osobę na tyle dobrze, że wiemy, iż najlepszym prezentem w podzięce będzie coś praktycznego np. kubek z porcelany, porcelanowe filiżanki lub komplet filiżanek. Tego typu wyposażenie jest przez nas używane na co dzień, stąd pewność, że kubek czy filiżanka nie zostaną zapomniane, a każdego dnia będą przypominać o miłym geście! To, co najważniejsze w podziękowaniach dla świadków z porcelany, to spersonalizowanie upominku. Na filiżance możemy zamieścić kilka słów, które przypomną naszym przyjaciołom o pięknych weselnych chwilach i naszej wdzięczności.


Pomysł na prezent dla świadków ? porcelana ręcznie zdobiona


Porcelana dobrej jakości to zawsze dobry pomysł na prezent. Używana od wieków porcelana jest niezwykle praktyczna i zawsze mile widziana. Niektóre sklepy z upominkami pozwalają umieścić na kubku napis, który sami wybierzemy. Inne proponują gotowe rozwiązania. Jeśli korzystamy z tych drugich, to warto zastanowić się, czy wolimy wersje minimalistyczna, czy bogatą. O ty czy wybierzemy kubek, czy filiżankę powinna zdecydować znajomość ulubionych przyzwyczajeń naszych przyszłych świadków. Jak wiadomo niektórzy nie pijają kawy, za to uwielbiają wykwintne herbaty liściaste. Z kolei czasem ktoś jest zdecydowanym koneserem kawy. Można wówczas stworzyć zestaw z mlecznikiem (na którym również możemy umieścić personalizowany napis) i eleganckimi filiżankami na podstawkach, idealnych do kawy!


Podziękowania dla świadków i rodziców ? co napisać?


Czasami najbardziej klasycznym i gustownym podziękowaniem dla świadków będzie napis ??najlepsza świadkowa?? lub ??druhna idealna??. Jeśli dodamy do tego elegancką czcionkę i minimalistyczną grafikę, to otrzymujemy prezent elegancki, gustowny i wprost idealny. Pamiętajmy również o możliwości wręczenia upominku naszym świadkom jeszcze przed ślubem. Możemy w ten sposób zapytać ich, czy chcieliby podjąć się właśnie takiej roli. Pomocny okazać może się kubek z napisem ??zostaniesz moją świadkową/świadkowym???.


Będzie on przez lata stanowił naprawdę miłą pamiątkę dla naszych przyjaciół. Jeśli natomiast chodzi o podziękowania dla rodziców chrzestnych, to świetnie sprawdzą się napisy takie jak ??dobrze, że jesteś??, czy ??najlepszy chrzestny??. Sam fakt spersonalizowania napisu na tak praktycznym i miłym upominku, jakim jest porcelanowa zastawa, powinien sprawić naszym bliskim ogromną przyjemność.

Poprzedni artykuł


Archiwum


MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU I WESELA [ROZWIŃ ]

MIEJSCE NA WESELE [ROZWIŃ ]
DEKORACJE ŚLUBNE I KWIATY [ROZWIŃ ]

UPOMINKI DLA GOŚCI WESELNYCH [ROZWIŃ ]
SUKNIE ŚLUBNE I DODATKI [ROZWIŃ ]

OBRĄCZKI I BIŻUTERIA ŚLUBNA [ROZWIŃ ]

ZAPYTAJ KONSULTANTA ŚLUBNEGO [ROZWIŃ ]
CIEKAWY POMYSŁ NA... [ROZWIŃ ]
DZIECI NA WESELU [ROZWIŃ ]
ZAPROSZENIA ŚLUBNE I PAPETERIA [ROZWIŃ ]
ŚLUB I WESELE W PLENERZE [ROZWIŃ ]
ŚLUB W TEORII [ROZWIŃ ]
SESJA ŚLUBNA I FILM ŚLUBNY [ROZWIŃ ]
ŚLUBNE FORMALNOŚCI [ROZWIŃ ]
ATRAKCJE WESELNE [ROZWIŃ ]
MUZYKA NA ŚLUBIE I WESELU [ROZWIŃ ]
TORT WESELNY I INNE SŁODKOŚCI [ROZWIŃ ]
PREZENTY ŚLUBNE [ROZWIŃ ]
GARNITURY I INNE [ROZWIŃ ]
ALKOHOLE WESELNE [ROZWIŃ ]
INNE [ROZWIŃ ]
DIY [ROZWIŃ ]
ŚLUB I WESELE [ROZWIŃ ]