Spodnie do ślubu

Spodnie do ślubu

Ślub kojarzy się przede wszystkim z Panną Młodą w pięknej, długiej sukni z trenem i welonem. Panna Młoda - gdziekolwiek się pojawi - wzbudza zachwyt. To ku niej kierują się wszystkie spojrzenia. Panna Młoda miesiącami pracuje na efekt wow!, którym chce obdarować Ukochanego, który po raz pierwszy zobaczy ją już na ceremonii. Skrycie - lub też całkiem otwarcie - Panny Młode prześcigają się w stylizacji. Wybierają różne opcje, bo na rynku sukien ślubnych dostępna jest pełna gama możliwości. Wystarczy umówić się na spotkanie ze stylistką, aby dobrać fason pasujący do figury, ale także do naszego stylu i charakteru.

Ale czy powiedziane jest, że jedynie sukienka zarezerwowana jest dla Panny Młodej? Spodnie w odpowiedniej aranżacji prezentować się będą równie dobrze. To zdecydowanie opcja dla odważnych Panien Młodych, ale warto zaryzykować. Białe spodnie nie pojawią się często, ale dla poszukujących oryginalnych rozwiązań będą doskonałą opcją.

Wydawać by się mogło, że w temacie spodni możliwości nie ma wiele. Nic bardziej mylnego!

Klasyczne białe cygaretki, szerokie spodnie z kantem, a nawet leginsy wystające spod rozciętego płaszcza - to tylko kilka przewodnich stylizacji. Spodnie nie tylko wymagają odwagi, ale również odpowiedniej aranżacji. Diabeł tkwi w szczegółach, a wszystko to kwestia odpowiednio dobranych dodatków. Niech, oczywiście, biel będzie dominującym kolorem. Wybierz bluzkę z dekoltem czy koronkową wstawką. Postaw na mocną biżuterię i szpilki, które podkreślą kształty i dodadzą uroku każdej Pannie Młodej.

Spodnie w dobrze dobranym towarzystwie mogą prezentować się bardzo kobieco. Boisz się zaskoczyć gości? Nie chcesz szokować? Pamiętaj, że to Twoje wydarzenie i to ty musisz czuć się dobrze. Ubiór wyraża nas samych. Jeśli marzysz o spodniach, ale nie masz tyle odwagi, wybierz taki wizerunek na poprawiny lub wieczór powitalny. Nie bój się realizować marzeń!

spodnie do ślubu

Photo credits: 1 i 2

ślub w spodniach

Photo credits: 3, 4, 5

spodnie ślubne

Photo credits: 6, 7, 8

Credit of main photo: 9

Poprzedni artykułNastępny artykułArchiwum


MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU I WESELA [ROZWIŃ ]

MIEJSCE NA WESELE [ROZWIŃ ]
DEKORACJE ŚLUBNE I KWIATY [ROZWIŃ ]

UPOMINKI DLA GOŚCI WESELNYCH [ROZWIŃ ]
SUKNIE ŚLUBNE I DODATKI [ROZWIŃ ]

OBRĄCZKI I BIŻUTERIA ŚLUBNA [ROZWIŃ ]

ZAPYTAJ KONSULTANTA ŚLUBNEGO [ROZWIŃ ]
CIEKAWY POMYSŁ NA... [ROZWIŃ ]