Temat przewodni: Miejski Szyk

Temat przewodni: Miejski Szyk

To ślubny temat dla odważnego Pokolenia Y, nowoczesna konwencja w stylu glamour, dla pokolenia, które kocha życie w mieście, jest na czasie z nowinkami technicznymi i chętnie korzysta z dostatków życia.

Przyjęcie w stylu miejski szyk aż się prosi o niebanalny event w przestronnym lofcie lub na dachu wieżowca w centrum miasta.

Srebrno-biała dekoracja z mocnymi akcentami fuksji doda charakteru i zaostrzy zmysły. Przestronne wnętrza oświetlone świeczkami, lampionami i nowoczesnymi lampami led, w połączeniu z designerskimi kanapami stworzą unikalny styl cosy jako miejsce na wypoczynek i chwilę wytchnienia od radosnych tańców na parkiecie

W powietrzu unosi się zapach piwonii i lilii, stoły przybrane żywą trawą, w wielkich misach truskawki, czereśnie lub inne Wasze ulubione owoce sezonowe, popijane snobistycznie pysznym szampanem Veuve Clicquot pozwolą na westchnienia gości.

Panna Młoda zachwyci wszystkich suknią od projektantki Natalii Jaroszewskiej tańcząc do puszczanej przez DJ muzyki z "Pulp Fiction". Pokolenie Y jak nikt inny lubi łączyć style i klimaty. Docenia kulturę i śmiało sięga po jej perełki, które odważnie łączy w spójną, oryginalną całość.

Na salę wjedzie bar sushi, a atrakcją wieczoru będzie pokaz kuchni japońskiej. Dla upamiętnienia wydarzenia goście podpiszą się na nowoczesnej księdze gości - pamiątkowym talerzu, a do domu natomiast zabiorą wyselekcjonowane prezenciki. Panie otrzymają ekskluzywny płyn do kąpieli w mini saszetce, a Panowie korkociągi do wina.

O północy Para Młoda ruszy na sesję zdjęciową w magiczny świat miejskiej światełkonocolandi, a goście do rana bawić się będą w rytm ulubionych utworów sącząc modne drinki.

miejski szyk

Photo credits: 1 i 2

urban chic

Photo credits: 3 i 4

temat przewodni miejski szyk

Photo credits: 5 i 6

temat przewodni urban chic

Photo credits: 7 i 8

wesele w mieście

Photo credits: 9 i 10

Credit of main photo: 11

Poprzedni artykułNastępny artykułArchiwum


MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU I WESELA [ROZWIŃ ]

MIEJSCE NA WESELE [ROZWIŃ ]
DEKORACJE ŚLUBNE I KWIATY [ROZWIŃ ]

UPOMINKI DLA GOŚCI WESELNYCH [ROZWIŃ ]
SUKNIE ŚLUBNE I DODATKI [ROZWIŃ ]

OBRĄCZKI I BIŻUTERIA ŚLUBNA [ROZWIŃ ]

ZAPYTAJ KONSULTANTA ŚLUBNEGO [ROZWIŃ ]
CIEKAWY POMYSŁ NA... [ROZWIŃ ]
DZIECI NA WESELU [ROZWIŃ ]
ZAPROSZENIA ŚLUBNE I PAPETERIA [ROZWIŃ ]
ŚLUB I WESELE W PLENERZE [ROZWIŃ ]
ŚLUB W TEORII [ROZWIŃ ]
SESJA ŚLUBNA I FILM ŚLUBNY [ROZWIŃ ]
ŚLUBNE FORMALNOŚCI [ROZWIŃ ]
ATRAKCJE WESELNE [ROZWIŃ ]
MUZYKA NA ŚLUBIE I WESELU [ROZWIŃ ]
TORT WESELNY I INNE SŁODKOŚCI [ROZWIŃ ]
PREZENTY ŚLUBNE [ROZWIŃ ]
GARNITURY I INNE [ROZWIŃ ]
ALKOHOLE WESELNE [ROZWIŃ ]
INNE [ROZWIŃ ]
DIY [ROZWIŃ ]
ŚLUB I WESELE [ROZWIŃ ]