Blog ślubny

Planujesz ślub i wesele? Bądź na bieżąco z blogiem PobieramySię!

Wymarzone wesele nad morzem, w górach lub nad jeziorem, czyli namiot weselny w roli głównej

02 sierpnia 2019 | komentarze: 0

Tradycyjny obraz polskiego wesela z suto zastawionymi stołami i taneczną muzyką dobiegającą z głośników jest znany zapewne każdemu. W czasach, gdy liczy się indywidualizm, wiele osób stara się wyróżnić, organizując wesele w nietypowych miejscach, takich jak stylizowane stodoły, zabytkowe oranżerie czy stare zajezdnie. Nikogo nie dziwią już także wesela na łonie natury, na przykład nad jeziorem, w górach czy nad morzem. Przysięga na plaży Organizacja wesela nad morzem stale zyskuje na popularności. Pary często wzorują się bowiem na amerykańskich filmach, planuj(...)

WIĘCEJ

Ceremonia na plaży ? jak ją zorganizować?

05 czerwca 2017 | komentarze: 0

Ceremonia na plaży kusi niejednych świeżo upieczonych Narzeczonych. Marzy się im słoneczna sceneria rodem z plaż na wyspie Bali. Niestety, polska rzeczywistość jest dużo mniej optymistyczna. O ile od dłuższego już czasu urzędnicy realizują ceremonie w plenerze - o tyle na pogodę nie mamy już większego wpływu. Myśląc na poważnie o ceremonii na plaży musicie brać pod uwagę wszystkie aspekty tego wydarzenia. Oto nasz plan doskonały, który pozwoli Wam spełnić marzenie o ślubie na plaży: Zacznijcie od wyboru miesiąca. W wielu kurortach w okresie wysokim czyli l(...)

WIĘCEJ

Cała prawda o ceremoniach w plenerze

26 września 2016 | komentarze: 0

Wraz z nowymi przepisami ziściły się marzenia wielu par o ceremonii cywilnej w plenerze. Dzisiaj nie ma już ograniczeń, a śluby na plaży, czy nawet w balonie są nie tylko możliwe, ale również legalne. Marzycie o nietypowej ceremonii, ale nie wiecie jak się za to zabrać? My Wam podpowiemy! KROK 1Wybierzcie miejsce, w którym chcecie wypowiedzieć słowo TAK. Może to być Wasz ulubiony park, albo ogródek babci. Tutaj nie ma ograniczeń, wszystko zależy od Waszych preferencji. Być może lokalizacja, w której chcecie zorganizować przyjęcie, dysponuje pięknym ogrodem czy staw(...)

WIĘCEJ

Przyjęcia weselne w przydomowym ogrodzie

01 sierpnia 2016 | komentarze: 0

    Czy wesele zorganizowane w ?zwykłym?, przydomowym ogrodzie może się udać? Oczywiście! Jest to bardzo dobry pomysł na uczczenie tego niezwykłego wydarzenia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego. Mogłoby się zdawać, że wesele to uroczystość takiej rangi, że organizowanie go we własnym ogródku jest absolutnie ?nie na miejscu?. Świętowanie na świeżym powietrzu kojarzy się raczej z koniecznością wynajęcia odpowiedniego lokalu, dysponującego przestrzenią poza budynkiem: najlepiej z tarasem i pięknym, przestronnym ogrodem. Okazuje się jednak, że ekskluzywn(...)

WIĘCEJ

Wasz Bankiet weselny jak z marzeń

03 kwietnia 2016 | komentarze: 0

Jeszcze kilkanaście lat temu niemal wszystkie przyjęcia weselne odbywały się w typowy, klasyczny sposób, czyli w olbrzymiej sali bankietowej. Dziś coraz więcej par odchodzi od takich tradycyjnych sposobów na zorganizowanie wesela. Bardziej popularne stają się przyjęcia weselne zorganizowane w miejscach, które z jakiegoś powodu są bliskie sercom młodej pary ? na przykład na nadmorskiej plaży, na której miał miejsce ich pierwszy pocałunek albo w parku, gdzie pierwszy raz wybrali się na spacer. Jeżeli i Wy zastanawiacie się nad organizacją swojego przyjęcia weselnego w m(...)

WIĘCEJ

1

Archiwum


MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU I WESELA [ROZWIŃ ]