Blog ślubny

Planujesz ślub i wesele? Bądź na bieżąco z blogiem PobieramySię!

Najbardziej popularne destynacje na miesiąc miodowy

09 grudnia 2019 | komentarze: 0

Przyjęcie weselne i ceremonia ślubu już praktyczne zorganizowane? Pora pomyśleć o przyjemności. Pozwól sobie na choćby krótką podróż poślubną, aby zrelaksować się po ślubnych emocjach. Oto gorące trendy w destynacjach dla nowożeńców. Warte rozważenia! WIETNAM & KAMBODŻA Bądź blisko egzotycznej natury, południowa Azja czeka na Was z całym swoim dobrodziejstwem. To podróż w totalny kulturowy mix. Czeka na Was starożytne miasto Angkor Thom, światła miasta Hanoi, zapierająca dech w piersi Ha Long Bay i relaksująca Wyspa Con Son, której nigdy nie będziecie(...)

WIĘCEJ

5 miejsc idealnych na podróż poślubną

30 marca 2017 | komentarze: 0

Podróż poślubna to wyjazd, który trzeba zaplanować. Po gorącym, pełnym stresów okresie przygotowań należy nam się błogi odpoczynek bez żadnych zmartwień, musimy więc być pewni, że nic nas nie zaskoczy. Należy przejrzeć oferty kilka miesięcy przed wyjazdem – zastanowić się, jakie kierunki nas interesują, przejrzeć program, sprawdzić dostępne wycieczki fakultatywne i to, jakie atrakcje czekają na miejscu. Zdecydować się na jedną ofertę nie jest łatwo, dlatego mamy pięć propozycji.   Zjednoczone Emiraty Arabskie Idealne na podróż poślubną z kilku po(...)

WIĘCEJ

Co należy zapakować na podróż poślubną?

03 listopada 2010 | komentarze: 2

   Czyli lista rzeczy, o których nie można zapomnieć! Dokumenty – jeśli wybieracie się w podróż poza granice Europy, paszport jest niezbędny, należy też oczywiście zabrać ze sobą dowód osobisty. Przygotowując się do wyjazdu pamiętajcie o tym, by paszport (ważny!) mieć zawsze pod ręką. Jeśli natomiast podróżować będziecie po Polsce lub krajach UE, dowód osobisty w zupełności wystarczy. Na wszelki wypadek warto też zabrać ze sobą odpis aktu małżeństwa (zwłaszcza, jeśli w podróż wyruszacie tuż po ślu(...)

WIĘCEJ

Podróż poślubna – Tunezja

15 kwietnia 2009 | komentarze: 2

Spacery po pięknych plażach, podziwianie zabytków i wspólne oglądanie słońca zachodzącego nad Saharą... Takie atrakcje czekają na wszystkie Młode Pary, które na miejsce podróży poślubnej wybiorą Tunezję. Mówi się, że Tunezja łączy tradycje afrykańskie, arabskie i śródziemnomorskie. Zaskakuje przeplatającymi się wpływami krajów Europy Zachodniej z muzułmańską tradycją. Te pary, które miały okazję odwiedzić Tunezję, całkowicie zgadzają się z powyższymi stwierdzeniami. Aktywny wypoczynek   T(...)

WIĘCEJ

Podróż poślubna Egipt

28 kwietnia 2008 | komentarze: 2

Czy Egipt może być dobrym miejscem na podróż poślubną? To tak, jakby spytać czy wspólne oglądanie zachodu słońca nad piramidami jest romantyczne... Odpowiedź w obu przypadkach brzmi oczywiście „tak!”. Egipt fascynuje od wieków, zwłaszcza za sprawą piramid w Gizie i tajemniczego Sfinksa rozłożonego na pisakach pustyni. To kraj kojarzący się z przepychem faraonów i piękną Kleopatrą, której nie oparł się sam Juliusz Cezar, władca najpotężniejszego wówczas imperium. Już sama historia Egiptu sprawia, że kraj ten p(...)

WIĘCEJ

Podróż poślubna Paryż

03 stycznia 2008 | komentarze: 0

Paryż to jedno z najpiękniejszych miast świata, przez wielu określane „miastem zakochanych”, lub „miastem miłości”. Pełno w nim romantycznych, wąskich, brukowanych uliczek, przestronnych bulwarów i placów, po których zapatrzone w siebie pary mogą spacerować godzinami, zapominając o upływie czasu i codziennej rzeczywistości. Paryż można zwiedzać na wiele różnych sposobów, samemu lub z przewodnikiem: pieszo, minibusem, autobusem bądź autokarem. W Paryżu kursują regularne, turystyczne linie autobusowe i autokarowe, z kilkoma różnymi trasami zwi(...)

WIĘCEJ

Podróż poślubna Rzym

12 grudnia 2007 | komentarze: 1

Stolica Włoch, uważana za matkę europejskiej cywilizacji - to miasto gdzie na każdym niemal kroku możemy obcować z historią, sztuką i kulturą minionych epok. Obfituje w niezliczoną ilość dzieł sztuki i zabytków – pamiątek złotego wieku cesarzy. Można godzinami przechadzać się jego ulicami i za każdym rogiem znajdować coś wartego uwagi. Rzym można zwiedzać na różne sposoby: pieszo, z przewodnikiem, autokarem, można wynająć samochód (w Rzymie można wynająć już tzw. ekologiczne, elektryczne samochody, którymi bez problemu można poruszać się po mieście(...)

WIĘCEJ

Podróż poślubna - jak i gdzie, a także za ile...

10 grudnia 2007 | komentarze: 1

Po długim i nerwowym okresie przedślubnych przygotowań oraz stresie podczas ceremonii nadchodzi czas podróży poślubnej. W dzisiejszych czasach nie wszystkie pary decydują się na taką podróż, jednak moim zdaniem warto poświęcić choć trochę czasu na zaplanowanie takowej. Każda młoda para zasługuje na to, aby zaznać chociaż krótkiego okresu samotności tylko we dwoje, odpoczynku i czerpania satysfakcji z obecności ukochanej osoby u boku. Niektóre salony mody ślubnej, czy restauracje, obdarowują swoich klientów - młodych małżonków - prezentem właśnie w postaci kil(...)

WIĘCEJ

1

Archiwum


MOTYW PRZEWODNI ŚLUBU I WESELA [ROZWIŃ ]

MIEJSCE NA WESELE [ROZWIŃ ]
DEKORACJE ŚLUBNE I KWIATY [ROZWIŃ ]